fbpx
Культура
Молитва до Святого Йосифа Обручника, яку варто прочитати 11 січня

Молитва до Св. Йосифа для отримання особливої ласки

О благословенний Святий Йосифе, ніжний Батьку, вірний Опікуне Ісуса, чесний Обручнику Божої Матері. Молюся, щоб Ти зволив разом зі мною віддавати хвалу Богові Отцю через Його Божественного Сина, Котрий вмep на Хресті і возстав знову, щоб подати нам грішникам нове життя.

Через святе Ім’я Ісуса молися зі мною, щоб ми могли одержати від Предвічного Отця ласку, про яку просимо (тут назвати прохання…).

Ми спроневірювалися вірній любові Бога Отця. Тому виблагай в Ісуса милосердя для нас, його братів.

Не забудь у насолоді розкішної Божої Присутності про скорботи тих, що терплять,- що моляться,- що ридають.

Нехай задля Твоїх молитов і молитов Твоєї Пресвятої Обручниці, Пречистої Діви Марії, любов Ісуса відповість на наші мольби і надію.

Амінь

Варто знати, що св. Йосиф є помічником у пошуках другої половини, тому пропонуємо молитви за його заступництвом.

Молитва про добру дружину

Святий Йосифе, пречистий Обручнику Богородиці Діви! Бог вчинив тебе найщасливішим чоловіком, давши тобі супутницею життя Найсвятішу і Непорочну Діву, Матір самого Бога. Через красу та святість твого життя ти став заступником усіх подружніх пар. Прошу тебе про щасливий вибір та благодать знайти добру, вірну, розсудливу та святу дружину, якій би я міг довірити своє серце і з’єднатися з нею міццю таїнства подружжя. Випроси їй життєву мудрість, велике серце, побожність. Щоби вона сяяла добротою та формувала життя родини згідно задумів Предвічного. Амінь.

Читайте також: Молитва за похресників

Молитва про доброго чоловіка

Святий Йосифе, Обручнику Богородиці! На порозі дорослого та самостійного життя звертаюся до тебе по допомогу в прийнятті важливого рішення у справі подружжя та вибору доброго чоловіка. Свідомість того, що сама Найсвятіша Діва Марія – Матір Божа, знайшла у тобі найкращого супутника життя та вірного Обручника, приводить мене сьогодні в цій справі до тебе. Прошу тебе про благодать знайти доброго чоловіка, вірного товариша життя, з яким могла би з’єднатися вузами таїнства подружжя, створити родину сильну Богом, розділяти радості й негоди, у взаємному розумінні, повазі, любові та посвяті будувати щастя родинного життя на фундаменті Євангелії. Амінь.

За матеріалами – Propovidnyk.Com.Ua

Опубліковано 11 січня 2019 року