fbpx

На гачку у аферистки. Довелось спродувати майно, аби залишитись на волі

Рік тому до нас на роботу влаштувалася одна жінка, яка відразу мені сподобалася. Хоча їй було за 35, у неї була дуже струнка фігура і приємне, доглянуте обличчя. Зрозуміло, весь чоловічий колектив миттєво активізувався, роблячи їй усілякі компліменти і надаючи допомогу як в роботі, так і по життю. Їх навіть не бентежило те, що вона була разведеною з дитиною, а якщо бути більш точним, то з донькою років десяти. Однак справжній інтерес у неї виник тільки до мене. Напевно, тому що я ставився до неї підкреслено нейтрально. Хоча вона мені і подобалася як зовні, так і внутрішньо, але проявляти симпатію я не наважувався.

Читайте також:Символіка вінчальних свічок. Чому молоді повинні їх зберегти обов’язково

Проте через якийсь час вона сама, що називається, підкотила до мене. Природно, я тут же здався і прийняв її пропозицію “сходити куди-небудь” на вихідних. Одна зустріч, друга, третя, і ось я у неї вдома. Цікаво, та її дочку я побачив наживо далеко не відразу – моя подруга відправляла її до бабусі кожен раз, коли кликала мене до себе. Ну, воно і зрозуміло – не хотіла злякати. Хоча я і не боявся, а навіть навпаки, цілком розглядав можливість створення сім’ї. Я бездітний холостяк, вона незаміжня жінка з дитиною – чому б і ні?

Так воно і сталося. Через півроку після нашого близького знайомства ми стали жити разом. Я швидко знайшов мову з її донькою, чому моя подруга була несказанно рада. Так у нас розпочалося нормальне сімейне життя: ми вечеряли всі разом, на вихідних відвідували всякі цікаві місця і заходи, виїжджали до мене на дачу. Здавалося б, що може зіпсувати це щастя?

А ось що! Одного ранку, разом збираючись на роботу, я помітив, що подруга якась похмура і заклопотана. Запитав, в чому справа, але вона толком нічого не відповіла. В офісі вона також була на диво холодна до мене. І тільки коли по мою душу раптово прийшли пoліцейські, я все зрозумів. Виявляється, вона написала заяву про те, що я домагався її дочки! Я навіть не встиг запитати: “Якого біса ти брешеш ?!”, як мене вже виводили до машини на очах у всіх колег!

Коротше, це була страшна підстава. Не знаю, чи були оргaни в курсі чи ні, але мене ніхто не бuв в надії отримати визнання. Мене просто поставили перед фактом: або я вирушаю на зону, де мені кінець, або виплачую постраждалим Велику суму! Ну ось і що б ви зробили на моєму місці? Довелося продавати дачу, щоб заплатити цій відьмі.

Природно, після цього випадку вона миттю звільнилася, а потім зовсім переїхала в інше місто. Втім, я зробив те ж саме, адже в очах начальства і колег я був покидьком. До сих пір не можу повірити в те, що моя майже що дружина так вчинила Так що відтепер сторонюся жінок з дітьми! Краще вже бути самому, ніж допустити хоча б мінімальну ймовірність повторення того, що сталося

Джерело

You cannot copy content of this page