fbpx
Культура
На Львівщині невідомий благодійник подарував багатодітній вдoві AТOвця нове просторе помешкання

Здійсненна мрія. На Львівщині багатодітна вдoва АТOвця заселилася в новий будинок. Жінка самотужки виховує дев’ятьох дочок. Наймолодшій – 10 місяців,пише джерело

Нове помешкання багатодітній сім’ї подарував благодійник. До цього уся велика родина жила в однокімнатній квартирі в гуртожитку. Як обживається сім’я у новому помешканні, бачили наші журналісти.

Читайте також: Поєднання інгредієнтів — бoмбове! Печуться одночасно два коржі — безе і пісочний. Торт ” Королівський трон”. Готується ну дуже легко, а з’їдається ще легше!

Марія Ракус досі не може повірити, що відчиняє гостям двері власного будинку. Для знімальної групи  жінка провела екскурсію.

“Тут сплять Марта, Уляна і Мар’яна, тут вони займають уроками тут їхні книжки, тут стіл, де вони всі обідають, тут ігрова зона, тут іграшки, дівчата завели зоопарк. І миша, і шиншила”, – розповідає жінка.

Найбільше Марія радіє просторій кухні. У новий дім дівчата вселилися без батька. Після 2 років на вiйні, доброволець 8-го батaльйону “Арaтта” пoмер у січні цього року від iнфaркту. Родина з дев’ятьма дітьми жила в однокімнатній квартирі в гуртожитку. Дівчата по черзі робили уроки, їли, а спали усі разом. Тепер Марія з дітьми – власниця будинку на 100 квадратних метрі. Новому помешканню діти радіють не менше.

Жінка розповідає: “Увечері, якщо старші пишуть уроки, то молодші можуть піти в іншу кімнату бавитися. Ті в одній кімнаті дивляться телевізор, ті можуть бути на вулиці. Головне, що вони мають місце, знають, де що, не все на купі. Діти не в коробках тримають речі. Коли я сюди переселилася перше питання, яке я собі поставила: “Боже, а де я то все тримала там? Напевно, здійснилася наша найбільша мрія, свій будинок”.

Із появою власної оселі здійснилася ще одна мрія жінки – своє господарство. Біля хати велике подвір’я, город та сад.

Здійснити мрію багатодітної Марії допоміг благодійник. Чоловік, який воліє залишитись невідомим, не лише купив будинок, а й дав кошти на ремонт та меблі.

You cannot copy content of this page