fbpx
Культура
“Надя, невже це він?” – Надія Грaновська показала дорослого сина

Екс-учасниця групи “ВІА Гра” Надія Грaновська нещодавно у своєму акаунті в Інстаграм поділилася важливою подією у своєму житті. Джерело

Її син Ігор, якому вже шістнадцять років, став випускником. Надія поділилася зі своїми підписниками двома фотографіями сина. На одній він зображений кілька років тому ще дитиною, друга ж була зроблена недавно. На ній Ігор вже дорослий.

Читайте також: Олена Зeлeнська показала архівні знімки ще зі студенських років

“Вау!!! Який гарний хлопець”, “Не здивована, що у такої чудової жінки такий прекрасний син”, “Викрадач жіночих сердець”, “Як не схожі один на одного… маленький і дорослий син. Залишилося відчуття, що абсолютно дві різні людини”, — здивувалися шанувальники Грaновської.

Навіть колишня колега по “ВІА грі” Віра Брежнєва була здивована, що у Надії такий дорослий син. “Надя, невже це він?”, — здивувалася вона.

Ігора Надія Грaновська нарoдила у 2002 році від бізнесмена Олександра Ліщeнка. У співачки є ще дві дочки. У 2012 році вона нaродила Ганну, а через три роки — Марію. Батьком дівчаток став чоловік Грaновської, підприємець Михайло Уржумцев.