fbpx

Наречена звернулася з промовою до своєї свекрухи. Те весілля ще довго обговорювали в мережі

Дівчина заявила, що більше не може мовчати.

Не так давно в одному невеликому селі в Сполученому Королівстві відбулося весілля. Здавалося б, нічого особливого, адже кожен день хто-небудь де-небудь одружується. Але саме це одруження користувачі почали активно обговорювати у мережі. Причина – порушення традицій з боку нареченої. Джерело

Читайте також: НЕ ЧЕКАЙТЕ ВІД ДІТЕЙ ВІДВЕРТОСТІ! ПСИХОЛОГИ НАЗВАЛИ 6 ПРИЧИН, ЧОМУ ДІТИ НЕ РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО СВОЇ ПРОБЛЕМИ

Дівчина звернулася з промовою до своєї свекрухи, яка, на її думку, вічно псувала їй життя. Підсумком став повний розрив відносин між новоствореною родиною і родиною нареченого. Неймовірно, але факт: практично всі користувачі, які прочитали про цю історію, підтримали наречену. Все тому, що її ситуація нагадала їм… їх самих.

Діло було так. У невеликому селі на півночі Англії планувалося весілля. Само собою, його збиралося відвідати і мама нареченого, яка, за чутками, була дещо своєрідною жінкою. Інші ж прямо називали її божевільною. Все тому, що жінка намагалася контролювати свого сина у всьому, в кожній дії, і так все життя.

Незважаючи на такий тоталітаризм, чоловік зміг вирости справжнім чоловіком з сильним характером. Він закохався у дівчину, з якою пізніше зібрався одружитися. Мама багато разів намагалася посварити закоханих, але марно. І ось настав день весілля.

Само собою, дивна матуся приїхала до церкви. Вона була в чорній сукні, як на похoроні, постійно плакала і казала всім, що сьогодні найгірший день її життя, прагнучи при цьому робити це якомога голосніше. Незважаючи на цей спектакль, молодята веселилися, як ні в чому не бувало, намагалися не звертати уваги на ці витівки і фотографуватися так, щоб мама не потрапляла в кадр. І тут несподівано, в обхід традицій, мову взяла наречена. Вона вирішила підняти келих… за свекруху.

Мова дівчини була полум’яною і щирою. Вона заявила, що за чотири роки знайомства з жінкою та всіма силами намагалася перетворити її життя на пекло. Вона постійно ображала її, одного разу навіть підняла на неї руку, намагалася посварити її з коханим, робила все, щоб вони розлучилися, хотіла зірвати їм весілля, намагалась підставити дівчину на роботі і ще багато-багато іншого.

Наречена заявила, що щиро ненавидить свекруху і сподівається, що більше ніколи її не побачить. Також вона не має наміру знайомити своїх майбутніх дітей з бабусею. Крім усього іншого, молодята оголосили про те, що змінюють адреси і номери телефонів, щоб мати нареченого більше ніколи не змогла їх знайти. Все це не через жорстокість або шкідливість, а виключно завдяки неадекватній поведінці самої свекрухи.

Після цієї промови жінка розридалася і покинула весілля. Наречена ж вибачилася перед гостями, заявивши, що мовчати вона більше не могла. Слід зазначити, що користувачі соціальних мереж в більшості своїй підтримали дівчину, заявивши, що вона вчинила правильно.

You cannot copy content of this page