fbpx
Культура
Наші жінки беруть чоловіка не в чоловіки, а на виховання. Тонка стаття психолога

“У наших жінок є три  розлади: п….філія, зoофілія, ма…ізм. По-перше, вони беруть чоловіка не в чоловіки, а на виховання. По-друге, живуть з алкoгoліками. А що таке алкoгoлік? Це тварина. І по-третє – страждають мазoхiзмом: люблять, коли над ними знyщаються”, – каже відомий психолог, психотерапевт з 40-річним стажем, кандидат медичних наук і автор 30 книг, присвячених практичній психології, Михайло Литвак. Джерело

Не зраджують фізuчно здоровим, духовно розвиненим і матеріально незалежним жінкам. Сам досліджував, і знаю, що щасливі пари існують, проте рідко зустрічаються. На 11 тис. сімей знайшлися 3 щасливі. Але що найголовніше – тільки щасливі сім’ї – нормальні. Решта – це патологія, співжиття двох нещасних людей. Люди розлучаються, бо погано виховані. Їх не навчили думати, не навчили вибирати чоловіка або дружину.

Ми проводили опитування – яке з пояснень в любові сподобається більше. Запропоновані були такі варіанти: “Я без тебе жити не можу”, “Я тебе ніколи не скривджу”, “Давай разом тягнути лямку життя”. Так ось, 75% жінок вибрали освідчення “Я без тебе жити не можу”. Невже не чути, що це освідчення є характерним для чоловіка-дитини або алкoгoліка?

А ось справжнє освідчення в коханні “Давай разом тягнути лямку життя” нікому не сподобалося”, – каже експерт.

Читайте також: МОЖНА ГОТУВАТИ БЕЗЛІЧ ЗАКУСОК, АЛЕ ЦЯ НАЙОРИГІНАЛЬНІША: РУЛЕТ З КРАБОВИХ ПАЛИЧОК РЕЦЕПТ

Радить подружжям, якщо помилилися у виборі – краще шукати іншу пару і не мучити одне одного.