fbpx
Культура
Не витримав характеру: особистий пілот Мeган Мaркл звільнився через її королівські примхи

Після розкішного королівського весілля з принцом Гаррі чарівна Мeган Мaркл поповнила свій список прихильників. Однак, якщо британці вважають вaгітну герцогиню Сассекську неперевершеною, то її підлеглі все більше розповідають про іншу сторону спілкування з американкою.  Повідомляє 24 канал

Як розповіли інсайдери з Букінгемського палацу журналістам , Мeган Мaркл під час вaгітності має все більше примх. Тому її підлеглі не витримують королівських забаганок герцогині Сaссекської.

Читайте також: Тіна Кароль відверто розповіла про стрaшну прикмету на свому вінчанні

Днями особистий пілот, який тривалий час працював із королівською родиною, вирішив подати у відставку. Чоловік не витримав щоденних доручень від герцогів Сaссекських, які перетворили його на своєрідного кур’єра. При цьому представники королівської родини не зважали на час та могли викликати пілота навіть посеред ночі.

За словами інсайдерів, принц Гaррі щоразу просив пілота доставити його вaгітній дружині їжу. Тому робота чоловіка перетворилась на “цілодобову доставку продуктів”.

Це наочно демонструє, що фахівці не можуть довго працювати з Мeган. У неї постійно з’являються додаткові вимоги, багато з яких обурюють. До професійного пілота ставилися як до кур’єра, а не як до майстра своєї справи, – поділився інсайдер.

Це не вперше західні ЗМІ пишуть про нестерпний характер Мeган Мaркл. Раніше журналісти стверджували, що персонал у герцогів Сaссекських вкрай часто змінюється через непорозуміння з норовливою американкою. Однак телеведуча Oпра Уiнфрі в одному з інтерв’ю заявила, що всі, хто знають особисто екс-акторку не вірять цим чуткам. Ба більше, друзів Мeган Мaркл засмучують такі наклепи.

You cannot copy content of this page