fbpx
Культура
Ольга Сумська відреагувала на закон про мову в особливій формі

Акторка Ольга Сумська, за блогом якої стежать понад 530 тисяч користувачів мережі, не оминула увагою закон про мову. У день його прийняття, 25 квітня, артистка опублікувала тематичний допис. Пише 24 канал

В особливий для України день Ольга Сумська вирішила висловити своє ставлення до закону про мову, обравши для цього особливу форму. Знаменита акторка процитувала вірш Дмитра Білоуса, який стосувався мови.

Читайте також: Тіна Кароль відверто розповіла про стрaшну прикмету на свому вінчанні

“Примусова тим, хто цурається, А хто любить, той легко вчить”, – йдеться у вірші.

Та не обійшлось і без хейтерів. Один з користувачів мережі пригадав Ользі Сумській, що у буденному житті вона часто спілкується російською. На такий докір акторка миттєво відреагувала.

“Володію російською і говорю нею, в чому проблема? Сенс поста в тому, щоб земляки поважали державну мову”, – заявила Ольга Сумська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Якщо з українською мовою В тебе, друже, не все гаразд, Не вважай її примусовою, Полюби, як весною ряст. Примусова тим, хто цурається, А хто любить, той легко вчить: Все, як пишеться, в ній вимовляється, – Все, як пісня, у ній звучить. І журлива вона, й піднесена, тільки фальш для неї чужа. В ній душа Шевченкова й Лесина, І Франкова у ній душа. Дорожи українською мовою, Рідна мова – основа життя. Хіба мати бува примусовою? Непутящим бува дитя! – Дмитро Білоус🇺🇦 Фото: @vitaliyborysyuk 🥰

Публикация от Ольга Сумская (@olgasumska)

You cannot copy content of this page