fbpx
Світ
Оплачують все: Стенфордський університет набирає українців на безкоштовну освітню програму

Стенфордський університет набирає українців на спеціальну освітню програму Emerging leadership. Програма є 10-місячним курсом, в рамках якого українці будуть займатися з менторами, вивчати успішні американські практики в галузі права, демократії і підприємництва, а також відвідувати великі компанії в Кремнієвій долині. Всі витрати на переїзд, проживання та навчання оплачує Стенфорд. Про це повідомляє Експрес.

Заявки приймають до 17 січня, щоб претендувати на участь в програмі, потрібно бути старшим за 28 років, мати українське громадянство, досвід роботи і досягнення в зазначених сферах а також володіти англійською мовою, на якій відбуватиметься навчання.

Заняття стартують 1 вересня і проходитимуть на території університету. Крім того, стипендіати можуть взяти з собою до Каліфорнії члeнів своїх сімей, їм також оплатять візу, переїзд та проживання на час програми.

Читайте також: У 2018 році заплановано відкриття нових пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні

Нагадаємо, що це вже другий набір в цю програму – перший відбувся торік. По проходженню програми стипендіати повинні будуть повернутися в Україну, щоб зробити внесок у розвиток країни.