fbpx
Суспільство
Остання цифра року народження розповість про ваш характер та життєвий шлях

Ми знаємо, що рік народження відіграє важливу роль в нашому житті. Ось тільки, як виявилося, найбільше важлива саме остання цифра. Завдяки їй можна дізнатися, до якої природної стихії ти відносишся. А від цього залежать риси твого характеру і багато іншого, пише Мамины Шпаргалки.

Ми розповімо, до якої стихії відносишся ти, і розкриємо таємниці твого характеру.

Характер за роком народження

0 і 1 – Метал

Люди цієї стихії володіють сильним характером і стійкою волею. Вони незалежні, принципові і стримані. У них завжди є чітка мета, від якої вони ніколи не відступають. На шляху до своєї мети вони не зупиняться ні перед чим. Вони завжди прагнуть до влади, розкоші і грошей, що може закінчитися погано. Але в цілому життя цих людей насичене і гармонічне.

2 і 3 – Вода

Ці особистості відрізняються добротою і м’якістю характеру. Вони милі, чарівні і вміють співчувати іншим. Вони люблять піклуватися про когось й опікувати когось, з них виходять дуже гарні батьки. А ще це творчі особистості. У них є талант, вони успішні в мистецтві. Ці люди талановиті в усьому. Вони добре знаходять спільну мову з будь-якою людиною, у них виходить все, за що вони беруться, вони відмінні друзі і колеги.

4 і 5 – Дерево

Люди, що належать до цієї стихії, впевнені в собі. Їхнє життя розписане по хвилинах, вони весь час чимось зайняті. Вони хочуть побачити все, що тільки можливо, побувати у всіх куточках світу. Їх допитливості немає меж. Це справжні ерудити. А ще це дуже турботливі і самовіддані люди. Ніколи ти не звинуватиш людину стихії дерева в егоїзмі. Заради друзів і близьких вони готові на все і завжди прийдуть на допомогу в потрібний момент. Мрія завжди тягне їх вперед, до нових вершин, але вони ніколи не покладуть потреби своїх близьких на вівтар цієї мрії. Від чого можуть потім страждати.

6 і 7 – Вогонь

Вогненні люди, що ще сказати. Їхній енергії позаздрить кожен, вона просто невгамовна. Така ж, як і їхня тяга до пригод. Їх тягне до чогось нового і незвіданого. А ще ці люди мають високу гарячі і непостійні. Спонтанні рішення і необдумані слова – їхня найбільша проблема. Часто можуть стати жepтвoю своєї ж запальності. Але вони природжені лідери, за ними піде натовп. Саме такі люди підкорюють вершини гір і піднімають революції. Як би там не було, їх неможливо не любити.

8 і 9 – Земля

Найамбітніші і найнадійніші люди. Кожне їхнє рішення ретельно обмірковане та обдумане, вони ніколи не діють спонтанно. Через це можуть позбутися безлічі радостей, зате рідше потрапляють в неприємності. У чомусь вони навіть педантичні: все у них повинно бути за планом, за розпорядком. Їх лякає невідомість.

Читайте також: ДОЛЯ ВАШОГО ШЛЮБУ: ЛІНІЯ ШЛЮБУ НА РУЦІ РОЗПОВІСТЬ ПРО МАЙБУТНЄ ВАШОЇ ПАРИ

Наш характер зумовлюється багатьма факторами в залежності від того, коли ми народилися, який у нас знак зодіаку і яка стихія нам протегує. Від цього багато що залежить, в тому числі і наша доля.

А до якої стихії належиш ти? Розкажи нам в коментарях!

You cannot copy content of this page