fbpx
Історії з життя
П’ять років тому мій син розлучився зі своєю дружиною. Жили вони біля мене, тому я добре бачила, що із тієї пари нічого не вийде. надто вже вони різними були. Невістці знадобилось десять років і двійко дітей, аби це зрозуміти, але все ж, пішла вона назад до мами своєї. Нині у нас дуже складна ситуація в сім’ї і без допомоги невістки колишньої ну ніяк. Однак вона навіть розмовляти зі мною бажання не має

П’ять років тому мій син розлучився зі своєю дружиною. Жили вони біля мене, тому я добре бачила, що із тієї пари нічого не вийде. надто вже вони різними були. Невістці знадобилось десять років і двійко дітей, аби це зрозуміти, але все ж, пішла вона назад до мами своєї. Нині у нас дуже складна ситуація в сім’ї і без допомоги невістки колишньої ну ніяк. Однак вона навіть розмовляти зі мною бажання не має.

Мій син – моя єдина дитина, єдина надія і справжній друг по житті. Його тато виявився не надто хорошим батьком і чоловіком. Свого часу він нас залишив і я мусила виховувати свого Володимира сама.

Він у мене був прекрасною дитиною, всі милувались. Дуже добрий, такий ласкавий і такий мамин. Ні на хвилиночку не міг мене залишити. У садок не ходив, адже бути без мене не хотів. та що там, я у першому класі із ним за партою сиділа, бо не міг сам серед чужих залишатись.

Читайте також: Брат зателефонував і замість привітання почав мені вичитувати за маму нашу. Бачте, він дуже невдоволений тим, як я вчинила, говорить що так не можна. Я йому все пояснила, кажу, що вона там не на довго, що так обставини склались, а він мене не чув. Прилетів, маму забрав, а на всій вині мене лишив, хоч я й не розумію, а в чому власне справа?

Коли ріс, то ми із ним друзями були завжди. Всім він зі мною ділився, не мав ніяких секретів. Дуже був сухняним. Тому я за нього спокійна була, де б він не був. оце тільки я не вслідкувала, коли у його житті ця Поліна з’явилась.

Привів він її зі мною знайомитись уже коли вона була при надії. дівчина тиха, дуже спокійна і напрочуд вихована. Може, комусь саме такої невістки і потрібно, але не для мого сина вона пара. Я його вже була познайомила із донькою своєї подруги, думала він зрозуміє, щовона йому якраз до пари, але не склалось.

Зоч як мені було прикро. але зіграли вони весілля і стали жити у моїй квартирі. Я сину з дитинства говорила, що так буде. Квартира у нас на чотири кімнати, то скажіть, нащо йому окреме житло, якщо тут хоч конем гуляй?

Не вийшло у них сім’ї, це я бачила одразу. надто вони різними були, тут і говорити нічого. Мій син більш активний, а Поліні усе дім. усе дитина і сім’я. Не встигне мій Володимир із друзями зустрітись. чи затриматись на роботі де, так вона починає своє невдоволення висловлювати, мовляв вона тут одна з дитям. а він казна де ходить.

Звісно, я не могла терпіти, коли про мою дитину так говорять. Поліна цілий день удома, а він на роботі. Йому потрібен відпочинок, а вона чекає. що він прийде ще й із дитиною гуляти піде. А відпочивати йому коли, якщо дитина, навіть вночі прокидається?

Або оце її невдоволення постійне, що він їй грошей не дає. Цікаво виходило, що він її утримувати мав би. Здорову пані, з двома руками і ногами. Я одразу говорила, що можливостей нині повно, головне пошукати. можна із дому не виходити, а гроші заробляти. Та хіба вона мене чула. Все:

— Підгузки треба, кашку треба, одяг дитині треба.

Не було у неї міри у тому “треба”. Добре, хоч на роботу вийшла коли малому рік був. Виявляється можна було дитину в ясла відати, а не чекати мани із неба.

Десять років той шлюб протримався. Я не раз сину говорила, аби він думав щось із цим усім. Життя іде. а він не щасливий із цією жінкою. Я добре бачила.

Зрештою. одразу після появи мого онука другого вона таки пішла з нашого дому. Одразу стало тихо і спокійно. Тт так одна людина може навколо себе напружену атмосферу створити, що й знаходитись поруч не сила.

П’ять років ми у тиші і спокої прожили і було б воно так і далі. якби мій син не занедужав. Нині він ледь рухається. Йому потрібна допомога. аби хоч по квартирі пройти.

Я сама поки могла то справлялась, але ж роки беруть своє. я не вічна. Нещодавно ледь на той світ не пішла. спеціаліст сказав, що мені втомлюватись не можна. А як ти не будеш втомлюватись у такій ситуації?

от і зателефонувала я до колишньої невістки і сказала, що вона мусить приїхати сюди. тут і дітям буде добре, садок і школа поруч. Вона роботу знайде. діти ж не повинні самі рости, їм тато треба. Та й я не можу завжди все на собі тягнути, а вона молода.

Уявіть моє здивування, коли вона вислухавши просто розсміялась і слухавку кинула. Я пробувала ще раз набрати, але вона не відповідала і не відповідає досі.

От такі нині жінки пішли – якщо чоловік здоровий і працює. то він потрібен, а як що сталось. то вже й на дзвінки можна не відповідати.

Але я надії не втрачаю. Я все ж дійду справедливості.

Він тато дітей, він її чоловік, хай і колишній.

Хіба можна так, хіба так справедливо?

16,08,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page