fbpx

Почувши, інтонацію чоловіка я мимоволі почала прислухатись до його телефонної розмови, надто не типовою була манера його спілкування. Коли ж я зрозуміла з ким саме він так розмовляє одразу ж хотіла втрутитись, сказати, що так не можна, але він мені не дозволи. Тепер  я ні спати ні їсти не можу, дуже хочу вчинити по-своєму, але чоловік проти категорично

Почувши, інтонацію чоловіка я мимоволі почала прислухатись до його телефонної розмови, надто не типовою була манера його спілкування.

Коли ж я зрозуміла з ким саме він так розмовляє одразу ж хотіла втрутитись, сказати, що так не можна, але він мені не дозволи. Тепер  я ні спати ні їсти не можу, дуже хочу вчинити по-своєму, але чоловік проти категорично.

У нас із чоловіком двійня. Скажу одразу, що ми не планували узагалі дітей у той період, та й нам спеціалісти сказали, що батьками ми ніколи не станемо, тож новина про те, що я на четвертому місяці уже була для нас несподіваною і невчасною, якщо геть чесно.

Ми тоді саме взяли в кредит квартиру двокімнатну. Працювали рук не покладаючи, аби швидше виплатити, а тут таке. Ми були раді, щасливі, збентежені і пригнічені. Але коли малюки на світ з’явились, тоді для нас почалось справжнє випробування. тут кредит, я в декреті і двоє дітей одразу.

Хоч вовком вий. Я пів року з ними поняньчилась і стало зрозуміло, що я на роботу вийти повинна. Але як? Як ти вийдеш коли двоє діток маленьких?

Читайте також: З маминого телефону до мене в Італію сусідка подзвонила. Попросила не хвилюватись. запевнила, що у мами стан стабільний, але моя присутність необхідна. Я доглядаю стареньку нерухому жінку, тож от так покинути не могла одразу, а їхати додому потрібно біло швидко. Саме тоді до мене зателефонував лялько Борис, мамин брат, він сказав, що підмінить мене і попросив не шукати нікого, адже з чужими я можу втратити місце, як це не рідко буває

Саме тоді мама чоловіка вийшла на пенсію. Рішення саме собою з’явилось і я дуже попросила свекруху сидіти з онуками. Мама чоловіка, ніби очікувала на ту розмову і сказала, що їй треба допомагати фінансово. Я не була проти, але суму вона озвучила пристойну. Це майже три чверті моєї заробітної плати. Ми з чоловіком довго думали, як нам зробити, бо дешевше в цьому випадку мені не виходити на роботу. Чоловік тоді сказав, що згоден на умови мами. Мовляв мине час, і мені піднімуть заробітну плату, у нього на роботі нова послуга якраз розкрутиться, та й не чужа людина буде з дітьми. Няньки принаймні вийдуть дорожче.

Спочатку в такому графіку було не просто, заробітну плату мені ніхто не збільшував, грошей постійно не вистачало. Стало простіше, коли сини пішли у дитячий садок, хоч і в яслі. Потім у чоловіка справи пішли у фінансовому плані краще набагато. Ми вже через три роки закрили кредит, нарешті, зробили ремонт у квартирі та оновили машину на більш дорогу та комфортабельну.

Весь цей час аж до школи свекруха нам допомагала з дітьми не безкоштовно. Після першого класу вона перестала бути нянею, вона почала скаржитися на здоров’я дедалі більше.

Ми з чоловіком від появи дітей і до першого класу їхнього, пережили дуже складний період. Інколи до зарплати гроші позичали, але мама чоловіка все одно, навіть бачачи нашу ситуацію гроші з нас брала. Нам було це дивно і дуже неприємно, але, що ми могли зробити.

Зараз добре, ми їй нічого не винні, з доходами у нас все гаразд, діти влаштовані, на житло та харчування нам вистачає більш ніж.

Але нещодавно вона сама попросила у нас допомоги. Того дня вона зателефонувала до чоловіка і попросила, аби він відвозив її щодня на кілька годин у стаціонар на певні процедури. Таксі дорого, от вона про сина і згадала, адже графік у мого чоловіка вільний і він цілком може мамі допомогти.

І тут я свого чоловіка не впізнала. Він так жорстко розмовляв із мамою своєю. Згадав і ті гроші і те, що ми із хліба на воду перестрибували  у той період, а в кінці заявив, що якщо вона хоче допомоги, то повинна оплатити його послуги, так як він платив свого часу їй.

Мені дуже шкода свекруху. Я готова її возити безкоштовно, зрештою ми родина і саме так треба вчинити, але чоловік не дає. Виявляється він і досі тримає образу на рідну маму за той час.

Як мені тепер бути я просто не знаю. Дуже хочу допомогти, відчуваю що повинна, але чоловік не дозволяє. Та й якщо я зроблю це таємно, то наші з ним стосунки зіпсуються на довго.

12,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page