fbpx

Проблема не у вчителях! Проблема в батьках! Вчителька, вийшовши на пенсію, написала лист в газету, щоб нарешті висловити і свою позицію

У більшості людей склалася негативна думка про сучасні школи, і вони звинувачують у всьому систему!

А ця вчителька, Ліза Роберсон, вийшовши на пенсію, написала лист в газету, щоб нарешті висловити і свою позицію. Ми пропонуємо вам прочитати його і повідомити нам, згодні ви з нею чи ні!

Ось цей лист:

Як учитель, який вийшов на пенсію, я втомилася від усіх людей, які нічого не знають про державні школи, які не в курсі сучасних реалій, або які думають, що потрібно виправити систему освіти.

Проблема не у вчителях! Проблема в батьках! Вони не вчать дітей хороших манер і поваги – у дітей немає елементарних навичок того, як ладнати з іншими людьми.

Діти приходять в школу в туфлях, які коштують дорожче від одягу вчителя – в той же час у них з собою немає ні зошита, ні олівця.

Замість того, щоб звинувачувати школу, подивіться на батьків і їх дітей. Чи ходять батьки на батьківські збори? Чи розмовляють вони з вчителями?

Читайте також: Батько прийшов забирати дочку в мокрих штанах, але вчителька одразу зрозуміла, що відбувається

Чи роблять вони все, щоб діти приходили підготовленими і мали всі необхідні канцтовари? Чи стежать вони, щоб діти виконували домашнє завдання?

Чи беруть участь учні в житті класу? Чи роблять домашні завдання? Чи слухають вони на уроках, або перебивають вчителя і заважають іншим?

Коли ви врахуєте ці фактори, ви зрозумієте, що це не школи не справляються, а батьки. Вчителі не можуть зробити те, що можуть батьки.

Поки батьки не виконують свої обов’язки, нічого не покращиться!

Хмм, що б ви відповіли на це?

За матеріалами – Coma.in.ua.

Фото ілюстративне, взяте з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page