fbpx
Історія
Реальна історія з життя, яка доводить, що закон бумеранга спрацьовує завжди

З Ігорем я познайомилася на вечірці у друзів, він запросив мене піти погуляти, потім запросив в кіно і так ми стали зустрічатися. Я знімала квартиру, а Ігор жив зі своєю мамою в своїй квартирі. Минув час, і молодий чоловік зробив мені пропозицію. Джерело

Ми одружилися, але моїй свекрусі я не підійшла, вона весь час мене сварила, що я така-сяка, не хазяйка, не вмію готувати, виявляється, її синочок постійно голодний, ходить на роботу в НЕ прасованих сорочках, хоча це все було не правдою .

Я дуже любила свого чоловіка, він на роботу завжди ходив, як з голочки, я навіть взуття його чистила, але для моєї свекрухи все було погано. Так тривало кілька років, свекрусі все було не так, але я мовчала, нехай поговорить.

Настав черговий Новий рік, ми збиралися його зустріти з друзями, але подзвонила свекруха, сказала, що захворіла, і вимагає, щоб її синочок терміново до неї прийшов і доглядав за нею, а я повинна сидіти вдома і чекати його.

Так минуло 10 днів, чоловік жодного разу не подзвонив мені, не приїхав, не запитав, як у мене справи, як я почуваюся, а якщо я намагалася зателефонувати, то він швидко відповідав, що мамі погано і просив мене більше не дзвонити, він сам прийде, коли мама одужає. Потім чоловік подзвонив мені і сказав, що повертатися, не має наміру, і якщо я хочу, то можу теж перебратися до його мамі.

Так, як я дуже любила свого чоловіка, то згодна була на все, лише б бути з ним поруч, але йому це все не потрібно було, але про все по порядку. Я зaвагiтніла, і коли про це дізналася свекруха, то закотила грандіозний скандал, вигнала мене вaгiтну.

Подумавши, мій чоловік сказав, що він не готовий бути батьком, і, що він зробив велику помилку, що одружився зі мною. Я не могла повірити в те, що це все відбувається зі мною, але це було правдою.

Я зібрала свої речі і пішла. Я була вже в дeкрeтній відпустці, поїхала до мами, спасибі, що вона мене прихистила, там я наpoдила і була з мамою, поки не потрібно було виходити на роботу.

Чоловік надсилав аліменти, але спілкуватися з донькою, він категорично відмовлявся. А свекруха взагалі сказала, що у неї ніколи не було онуків, прикро було за дочку, але на милування нема силування.

Я зняла квартиру, віддала доньку в дитячий сад і вийшла на роботу. Незабаром я зустріла хорошу людину, ми одружилися, дочка його називає татом, взяли квартиру в іпотеку, у мене все добре.

Читайте також: ЖИЛА-БУЛА МАЛЕНЬКА ДІВЧИНКА, ЯКА ДУЖЕ ЛЮБИЛА СВОГО БАТЬКА. А ВІН ЇЇ ЗРАДИВ. У НЕЇ НІЧОГО ЙОГО НЕ ЗАЛИШИЛОСЯ, КРІМ СТАРОЇ СОРОЧКИ. ВОНА З НЕЮ РОЗМОВЛЯЛА. ВИТИРАЛА НЕЮ СЛЬОЗИ

Колишній чоловік знову одружився, а тепер свекруха, прибирає, миє, готує, а нова невістка її весь час пиляє, що вона робить все не так, це називається закон бумеранга.

Не так давно, вона подзвонила і попросила у мене вибачення, і вмовляла мене помиритися з її синочком, але я сказала, що пізно, у нас у кожного вже свої сім’ї, і нехай її син живе так, як він хоче, і попросила мені більше не дзвонити.

Не робіть людям боляче, закон бумеранга ще ніхто не відміняв.

You cannot copy content of this page