fbpx

В якій країні живуть найкрасивіші жінки: рейтинг краси

Career Addict вирішив поділитися з вами рейтингом найкрасивіших дівчат з усього світу. Кажуть, всі нації гарні по-своєму. А як ви думаєте?

І все ж ми вирішили поділитися з вами списком тих країн, які вважаються власниками найкрасивіших дам в світі. Ці красуні дійсно вражають своєю красою і надзвичайною зовнішністю, пише Банка Варенья.

Ділимося з вами недавнім рейтингом цих красунь. Почнемо з останніх позицій. Отже:

10. Прекрасне тiло, красива культура і ceкcyальна мова – аргентинські дівчата займають десяту позицію в цьому рейтингу.

9. Батьківщина знаменитої співачки Шакіри Колумбія, яка відома прекрасними дівами. Пластичні опeрації тут не заборонені, але і їх природна краса неперевершена.

8. Восьме місце зайняла країна, яка кілька років поспіль перемагала в світових конкурсах краси – це Венесуела. Ці латиноамериканки не перестають підкорювати чоловічі сeрця.

7. Несподівано для нас в рейтингу опинилася Сербія. Сербки також виглядають звабливо і прекрасно! Своєю зовнішністю вони завоювали гідне 7-е місце.

6. Ще одна латиноамериканська країна, яка відома своїм футболом і жаркими танцями під час карнавалів – Бразилія! Бразилійки привабливі й жіночні!

5. Відмінною зовнішністю володіють дівчата з Австралії! Серед цих красивих жінок є знамениті актриси, які відомі ще і своїм гумором.

4. Італія – ​​прекрасна країна. Чоловіки в цій країні дуже темпераментні і ніжні зі своїми жінками. Такою жевдачею володіють ці красуні. Згадайте знамениту Моніку Беллуччі.

3. Індія не один рік вражала всіх на конкурсах краси своїми розкішними жінками. А як вишукано вони виглядають в своїх традиційних нарядах!

2. Скандинавські країни також мають своїх красунь. Швеція прекрасна країна, де живуть прекрасні дівчата з білою шкірою і шикарними волоссям.

Читайте також: Яка ви? 5 правил відрізняють красиву жінку від красивої “баби”

1. Найперше почесне місце – Україна! Ні для кого не секрет, що українські дівчата дійсно красиві і розкішні! У будь-якому віці, у будь-якому періоді свого життя – вони прекрасні!

Діліться статеею з друзями!

You cannot copy content of this page