fbpx

Сила приходить не від перемог. Силу розвиває боротьба: 9 золотих правил життя

Навіть з найбільших труднощів і неприємностей можна винести урок, який допоможе тобі стати кращим. У тебе поганий настрій? Ось 9 речей, про які потрібно пам’ятати, коли у тебе видається поганий день.

1. Ніхто не обіцяв, що життя буде ідеальним

Якщо шукати досконалості, то ніколи будеш задоволеним.

Лев Толстой

Твоє щастя не повинно залежати від того, відповідаєш ти очікуванням, які сам собі встановлюєш. Непогано бути амбітним, але ти ніколи не зможеш бути ідеальним. І якщо думати інакше, твоє життя буде постійно переповнене розчаруваннями.

2. Успіх не приходить за одну ніч

Дерева, які повільно ростуть, приносять найкращі плоди.

Мольєр

Не потрібно обманювати себе і сподіватися, що успіх прийде швидко. Не завжди легко бути терплячим, але будь-яка справа вимагає часу (і іноді зовсім немало!) Якщо ти розчаровуєшся і втрачаєш віру, нагадай собі про те, чому тобі важлива твоя мета і чому ти почав до неї прагнути.

3. З будь-яких труднощів можна винести корисний урок

І коли буря вщухне, ти сам не зрозумієш, як зміг пройти крізь неї і вижити. Ти навіть не відразу повіриш, що вона дійсно відступила. Ясно буде тільки одне. Ти вийдеш з цієї бурі не таким, яким був до неї. В цьому і є сенс бурі.

Харукі Муракамі

Ніколи не скаржся на те, яке в тебе жaхливе життя. Нехай нам часто хочеться поскиглити і поспівчувати самому собі, але думаючи про погане, ти навряд чи відчуєш себе краще. Намагаючись витягти урок з проблеми, ти зможеш досягти позитивних змін, які допоможуть запобігти подібним ситуаціям в майбутньому.

4. Без поганого неможливо належним чином оцінити хороше

Сила приходить не від перемог. Силу розвиває боротьба. Стикатися з труднощами і не здаватися – це і є сила.

Арнольд Шварцнеггер

Що б не сталося, не впадай у відчай. Коли ми програємо, досить важко знайти привід посміхатися, але як ще можна знайти спосіб поліпшити себе? Якщо дивитися на невдачі, як на частину процесу свого розвитку, ти будеш залишатися в позитивному стані і зможеш наполегливо і вірно рухатися до цілей стільки, скільки знадобиться.

5. Плакати – це нормально

Не потрібно вибачатися за свої сльози. Без емоцій ми були б всього лише роботами.

Елізабет Гілберт

Не бійся плакати. Це не ознака слабкості, а радше прийнятний спосіб випустити пару і звільнитися від негативних емоцій. Якщо ці почуття накопичуються і ніяк не вихлюпуються, то з часом тобі буде ставати все важче і важче з ними справлятися.

6. Не можна турбуватися про все на світі

Занепокоєння не звільняє твоє завтра від переживань, а відбирає силу у твого сьогодні.

Коррі тен Бум

Не потрібно весь час хвилюватися. Людині властиво уявляти собі всі можливі варіанти подій, але, врешті-решт, ці занепокоєння перетворюються в психологічний кошмар, який ми самі собі влаштовуємо. Позбувшись від думок про те, що ти все одно ніяк не можеш контролювати, у тебе з’являться сили концентруватися на тих речах, які можна змінити.

7. Життя інших не завжди таке красиве, яким здається

Людина, яка звертає увагу не на те, що робить, говорить або думає її сусід, а тільки на те, що робить вона сама, отримує дар часу, який проводить праведно і свято.

Марк Аврелій

Не потрібно порівнювати свій життєвий шлях з тим, що демонструють тобі інші люди онлайн. У тому, щоб спілкуватися з друзями в інтернеті, немає нічого поганого, але не варто вірити всьому, що тобі показують. Якщо тобі здається, що твоє життя бліде в порівнянні з життям твоїх знайомих, нагадай собі, що порівнюєш усе своє життя з головними пунктами в їх біографії.

8. Щоб просити про допомогу, потрібна хоробрість

Найгостріше і найнагальніше питання в житті – що ти робиш для інших?

Мартін Лютер Кінг

Не бійся просити про допомогу. Поставити себе в уразливе становище – непросто, але відкрившись другові, тобі напевно стане простіше вирішити свої проблеми. Якщо ти відчуваєш себе тягарем, пам’ятай, що мало кому вдається досягти успіху без чиєїсь підтримки.

9. Ти заслуговуєш любові і щастя

Більшість людей щасливі настільки, наскільки вирішили бути щасливими.

Авраам Лінкольн

Подумай про те, за що ти вдячний. Це може бути чашка кави, яку ти випив сьогодні вранці, щеня, яке чекає на тебе вдома, або здорові очі, які дали тобі можливість прочитати цю статтю.

Читайте також: Пpинижуючи інших, вищим не станеш! 30 чарівних і нереально красивих фраз, які допоможуть вам перезавантажитися

Коли ми засмучуємося, нам стає дуже легко втратити з поля зору такі, здавалося б, незначні, але дуже приємні дрібниці. Спробуй виробити в собі звичку звертати увагу на хороше. Наступного разу, коли ти розкиснеш, подумай про те, що робить тебе щасливим. Роби так кожен раз доти, поки це не буде відбуватися автоматично. Негативні думки втратять над тобою силу тільки тоді, коли ти перестанеш за них чіплятися!

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page