fbpx

Так, саме я казала сину, що одружуватись не варто. Хочеш жити зі своєю Жанночкою – живи, але без штампу в паспорті. От так вони п’ятнадцять років разом і прожили, а ту новина, та ще й яка. Я лиш очима кліпаю, а син мене винною робить, але де моя вина, сам не догледів

Так, саме я казала сину, що одружуватись не варто. Хочеш жити зі своєю Жанночкою – живи, але без штампу в паспорті. От так вони п’ятнадцять років разом і прожили, а ту новина, та ще й яка.

Я лиш очима кліпаю, а син мене винною робить, але де моя вина, сам не догледів.

У нас така ситуація в сім’ї неприємна нині! Син мій дізнався випадково, що його добра та поступлива наречена, має від нього один секрет “невеличкий”. Ось скільки тривають стосунки, стільки вона таємно і робить це.

Все почалося з того дня, як мій син запросив до своєї оселі 27-річну панночку. Вона і правильна, і вихована, і гарна — ні до чого причепитися.

Дівчина прибирала, дивувала кулінарними шедеврами, у неї ніколи не настрій і робота була хороша. Звали панночку Жанною і син уже було думав під вінець її вести, але я попросила зачекати. Куди поспішати?

Читайте також: Набираю воду у чайник, аби зробити собі чаю і прямо спиною відчуваю невдоволення свекрухи. Вона таки дочекалась, коли я поставлю чайник на плиту , а вже потім здивовано так запитала: “Алло, а що то ти зробила?”. Я вже й сама думаю, дійсно, що ж не так я зробила набравши у чайник води?

Він у мене красивий, успішний і забезпечений. Знаєте, як важко таким хлопцям знайти достойну пару? От і я кажу йому, що треба до цієї Жанни придивитись. От так вони собі і жили п’ятнадцять років у “громадянському шлюбі”.

Подарунків не просила. Мій син забезпечував її повністю, цього їй вистачало. Свою зарплату вона пускала на колготки та жіночі радощі. Принаймні так думали ми. Можна сказати, жили вони непогано, жодних обов’язків та поділу майна у разі розлучення.

Як же ми здивувався, коли дізнався, що Жанна всі ці роки часу не втрачала і виплачувала кредитну квартиру.

— Як так? – запитую я, – Ми все тобі віддавали, комунальні мій син платив, продукти купував, а ти? Хіба не все треба в сім’ю, нащо ж ви живете тоді разом?

– По-перше, немає у нас жодної сім’ї. Ваш синочок одружитися не хотів, дітей теж… Яке майбутнє на мене чекає, якщо я про себе не подбаю? Чому ви висуваєте мені претензії? Всі обов’язки по дому я виконую, чисто, затишно, їжа є і смачна, он як поправився. А те, що я мамі допомогла квартиру придбати… Так я ж ні на що тут претендувати не можу. Тому мушу дбати про себе сама.

Ми й досі із сином не можемо до тями прийти. Я прямо спати спокійно не можу. От як вона так могла з моїм синочком? За що?

09,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page