fbpx
Культура
Телеведуча Наталія Мосейчук з синами знялася у родинній фотосесії

Ведуча “ТСН” Наталія Мосейчук, яка представила проект школи при лікарні на конференції вчителів EdCamp, знялася у фотосесії разом зі своїми синами.

Зірка каналу “1+1” постала на сторінках журналу “Теленеделя”, пише ТСН.

Наталія хоч і давно працює на телебаченні, але впевнена, що кожна жінка має старатися знаходити час добре годувати дітей та чоловіка.

“Ось вчора спекла пиріг “Карпатка”. Старший син Антон виграв семестр безкоштовного навчання у Відні, вдома його немає. Але є ж ще Матвій і чоловік, я не можу позбавити їх смакоти і запаху домашньої випічки”, – зізналася ведуча.

Про молодшого сина Матвія зіркова мама розповіла, що восени йому виповнилося 6 років, однак до школи хлопчик ще не пішов.

“Син добре читає, рахує, пише з мого телефону SMS та надсилає нашим спільним друзям, після чого я вибачаюсь перед ними. Психологічно він не готовий до школи, тож вирішили, що піде на наступний рік”, – поділилася Наталія.

До дня вчителя ведуча “ТСН” Наталія Мосейчук, вчителька англійської мови за фахом – зізналася, що мріяла стати педагогом.

Читайте також: Вдома я авторитарна і нетерпима: Наталія Мосейчук розповіла, якою є вдома, а якою на роботі

“Мені здається, я була б хорошим вчителем. Я обожнювала мову, роботу з дітьми, поважала їх як особистостей – учням страшно подобалося, коли зверталася на “ви”. Так що вдавалося знаходити спільну мову. До речі, може, саме завдяки своєму основному фаху я і потрапила на телебачення”,- припустила ведуча.

До роботи в ефірі телеканалу 1+1 у ведучої віднедавна додалася ще одна важлива місія – вона особисто курує освітній проект “Право на освіту” та відкриває школи в лікарнях.

Телеведуча розповіла про успіхи проекту яким опікується, як вдалось зібрали усю суму, необхідну для відкриття нового класу Школи Супергероїв у відділенні токсикології Національної дитячої клініки  Охматдит та як співпрацює з Міністром освіти Лілею Гриневич, щодо запуску шкіл у 33-х великих дитячих лікарнях України.

You cannot copy content of this page