fbpx

ТОП-5 жіночих імен, які несуть найбільший енергетичний заряд

Імена грають особливу, дуже важливу роль в житті кожного з людей. Особливо жінок! Виходячи з того, якими властивостями вони характеризуються, ми склали топ-5 найбільш сильних з точки зору енергетики жіночих імен, пише HeadInsider. Вони здатні наділяти своїх власниць везінням і робити їх особливо щасливими!

Пані, як вас звуть?

Ірина

Особливу популярність ім’я Ірина набуло наприкінці існування СРСР. Сьогодні ж його поширеність різко знизилася, і сталося це абсолютно незаслужено, так як енергетичний заряд імені є одним з найсильніших.

Самі Ірини частенько відзначають, що їхнє життя насичене, повниться цікавими подіями. Власниці такого імені мають щасливу вдачу, найчастіше красиві. І всередині, і зовні!

Також жінки з ім’ям Ірина відрізняються особливою ceкcyальнicтю і розумом. Ці якості роблять з них успішних ділових жінок, які мають самостійність і здатність змагатися з чоловіками в “чоловічих” сферах. Наприклад, у великому бізнесі.

Наталя

Більшість Наталок відрізняє стабільна і потужна енергетика. Якщо хто-небудь спробує їх зламати, нічого не вийде. Відмітна риса імені Наталя – непохитний баланс між сильними і слабкими сторонами, що передається на будь-які справи і заняття. У них Наталії якщо і не виходять на найкращі показники, то завжди отримують стійкі і хороші результати.

Зовнішність жінок з ім’ям Наталя також асоціюється з поняттям гармонії. Але зрідка у оточуючих може складатися враження, що вони, як кажуть, не від світу цього.

У відносинах з чоловіками Наташі злегка потайливі і таємничі, що притягує сильну стaть. І це цілком зрозуміло: ім’я Наталя перекладається, як Рідна.

Тетяна

Тетяни – переважно сімейні жінки, але при цьому не обов’язково хороші господині. Зате їх характеризує відкритість і щирість, доброта і привабливість, обумовлені найсильнішим енергетичним зарядом імені.

Якщо поруч з вами жінка на ім’я Тетяна, будьте впевнені: вона принесе в стосунки почуття спокою, доброти і затишку. Житло Тетян нерідко повниться гостями, а особисте життя ладиться на ура. Що стосується виховання дітей – саме Тетяни дають своєму чаду максимальну кількість тепла і турботи.

Єдиний і дуже незначний мінус – з Тетяною може стати нудно. Але на тлі інших переваг цей мінус втрачається так само, як втрачає свою значимість хвилинна нудьга.

Вікторія

Вікторія – це буквально Перемога. І не кажіть, що ви не знали про це! Дам з таким ім’ям характеризує цілеспрямованість і здатність перемагати в будь-яких справах і прагненнях.

Слабкості Вікторій затьмарює їх сила і можливості! Їхня енергія і тяга до дому, до самовдосконалення – одні з найсильніших якостей.

Що стосується сімейних відносин – Вікторії рідко знаходять постійних чоловіків. Це пов’язано з їхнім важким характером: довго жити з такими жінками під одним дахом просто неможливо.

Але якщо підібрати до будь-якої з Вікторій ключик, цю якість можна перетворити на свою користь! І тоді вона стане надійним і постійним партнером для свого чоловіка.

Олена

Олена – значить Світла або Ясна. На тлі інших сильних сторін і позитивних якостей варто виділити всього один крихітний недолік Олен – небажання використовувати фантазію. Але у відносинах з чоловіками це тільки плюс: вони рідше рeвнують.

Читайте також: ЩАСЛИВІ ЖІНКИ НЕ НОСЯТЬ ПІДБОРИ: ДОСЛІДЖЕННЯ ДОВОДЯТЬ, ЩО ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ПЕРЕЙМАЮТЬСЯ ТИМ, ЯК ВОНИ ОДЯГНЕНІ

Олен характеризує завидна здатність засвоювати інформацію і засвоювати нові знання. Вони можуть ставати прекрасними наставниками, вчителями і начальницями.

З них виходять відмінні дружини і матері. Також Олен характеризує нездатність зрaджувати, і це ще один плюс.

Знайшли себе в цьому списку? Тоді прийміть вітання: ви – сильна і прекрасна жінка. Не забудьте поділитися зі знайомими жінками і подругами, що носять такі імена. Нехай порадіють разом з нами!

You cannot copy content of this page