fbpx

“Треба ж, який нахаба!”- Така безцеремонність незнайомця розлютила дівчину. Але те що сталось в салоні літака примусило її змінити свою думку

Іноді люди потрапляють в казусні ситуації.

Іноді люди потрапляють в казусні ситуації. Багато хто при цьому губляться, не знаючи, як реагувати. Пізніше, коли стають зрозумілі ті або інші вчинки інших людей, часто доводиться шкодувати, що думав про людину погано. Джерело

Випадок в аеропорту

Молода дівчина чекала свого рейсу в залі очікування транзитного аеропорту. Чекати довелося довго, до оголошення реєстрації залишалося кілька годин. Вона купила книгу і пакет печива, зручно влаштувалася в кріслі та почала спокійно читати.

Читайте також: Нічого по дому робити ми не зобов’язані,-заявали батьку-одинаку дві тринадцятирічні донечки.- це обмежує наші права. Відповіді батька готова аплодувати стоячи

Через деякий час на сусідньому кріслі розташувався чоловік з журналом.

Коли дівчина витягла перше печиво з пакета, чоловік теж спокійно взяв з цього ж пакету печиво. Їй це, звичайно, не сподобалося, але вона не хотіла вступати з ним у розмову. Просто подумала: “Треба ж, який нахаба!”.

Так вони сиділи поряд і по черзі діставали печиво з пакета. Роздратування всередині у дами наростало, але їй не хотілося привертати увагу інших пасажирів свaркою з сусідом.

Останнє печиво

Останнє печиво з пакета вона брати не стала. Їй було цікаво, як поведеться з ним зухвалий сусід.

Чоловік спокійно взяв печиво, розламав його навпіл і простягнув їй половинку. Така безцеремонність незнайомця розлютила дівчину, вона підхопила свої речі та пересіла на інше місце.

Розв’язка ситуації

Дівчина довго не могла заспокоїтися. Їй, вихованій в строгих правилах, було важко зрозуміти мотиви такої поведінки незнайомця. Звичайно, подумки вона висловила незнайомцю все, що думала про нього, та ще багато не втішних слів.

Яке ж було її здивування, коли вже в салоні літака вона виявила у своїй сумочці нерозкриту пачку купленого нею печива.

Їй стало нестерпно соромно. Все те, в чому вона звинувачувала незнайомця, повною мірою відносилося до неї. Це вона безцеремонно з’їла його печиво. Та замість подяки “нагородила” його вельми зневажливими епітетами.

А сусід був настільки вихований і тактовний, що не тільки не зробив їй зауваження, але й по-братньому розділив останнє печиво. Просто по-людськи, не думаючи, чому дівчина так поводиться, не відчуваючи ні злості, ні роздратування.

Цей випадок в аеропорту може багато чому навчити. Дівчина розповіла про нього у своєму акаунті в соцмережах. Бути може, в надії, що той тактовний сусід з залу очікування теж прочитає цю історію. Їй дуже хочеться вибачитися перед людиною за свою неуважність і роздратування в його адресу.

You cannot copy content of this page