fbpx
Культура
“Це вже Європа!”. “Доки у нас є такі люди — ми живі!”. Користувачів мережі захопив вчинок кондуктора та водія київського автобусного маршруту

Незвичний кондуктор часто читає вірші пасажирам і користується незвичайним компостером, а також відрізняється добротою та людяністю  Джерело

Користувачів мережі захопив вчинок кондуктора та водія київського автобусного маршруту №51. Як повідомляється на Facebook-сторінці “Київ Оперативний”, вони з ввічливістю і максимальною турботою обслужили чоловіка з інвaлідністю та його дружину, які зайшли в транспорт на зупинці по вул. Вереснева.

Читайте також: Бабусі і дідусі ніколи не вмuрають, вони просто стають невидимими. Кожному варто прочитати це. Це просто приголомшливо!

“Водій обережно припаркував автобус строго середніми дверима до людини. Кондуктор вийшов, допоміг завести інвaліда, завантажив коляску та вибрав найкраще місце для чоловіка і його дружини. Все це було максимально доброзичливо і ввічливо. Поцікавився, де людина виходить, і пішов проінформувати водія”, — йдеться в пості.

“Зазвичай ми публікуємо НП, а сьогодні — подяку кондуктору і водієві автобусного маршруту. У мене душа розгорнулася від цього видовища. Поки у нас є такі люди — ми живі!” — додали в повідомленні.

У коментарях жителі Києва зазначили, що знають цього кондуктора, він, за словами користувачів, часто читає вірші пасажирам і користується незвичайним компостером.

“Креативщик у житті, буває, ще й вірші на ходу складає”, “Знаємо такого! Відмінний і веселий! І вірші, і компостер у нього круті”, “У нього фірмовий компостер з конюшиною. Дядько просто супер”, “Доброта врятує світ”, “Після такого хочеться в автобусах їздити. Розумію, що не всі такі талановиті, але хоча б почуття гумору треба мати”, “Від таких постів хочеться бути кращим і добрішим”, “Це вже Європа!” — пишуть під постом.

You cannot copy content of this page