Про це повідомляє прес-служба Генерального консульства України в Баварії.
“Новий системний формат презентації України в регіоні «Тижні України в Баварії» вперше запроваджено у 2018 році Генеральним консульством України в Мюнхені у співпраці з Державною канцелярією Баварії.
Його метою є промоція численних українських заходів у цій потужній федеральній землі, привернення уваги до вже існуючих вимірів співпраці між Україною та Баварією, він також слугуватиме майданчиком для започаткування нових ініціатив”, – йдеться у повідомленні.
Як поінформували у Генконсульстві, у програмі заходів – Українсько-баварський конгрес вищої освіти, місяць сучасного українського мистецтва в культурному центрі Пасінгер Фабрік, участь України як країни-гостя на фестивалі поеток в Мюнхені, зустрічі з українськими митцями та авторами, серед яких Марія Куліковська, Оксана Забужко, Ірина Цілик, Андрій Любка, Катерина Калитко, Сергій Жадан, презентація онлайн-проекту з популяризації української кухні в німецькомовному просторі тощо.
Читайте також: 12-15 жовтня стартує Національне свято шоколаду – всеукраїнська подія, яка відбувається у Львові
Докладніше з програмою та розкладом заходів “Тижнів України у Баварії” можна ознайомитися на сайті Генконсульства.
Популярні статті
- Як черги з “євроблях” зашкодили репутації України
- РФ ввела санкції проти групи Єрмака-Макфола і зробила помилки в іменах
- Як бреше Міноборони росії – дослідження видання «Проект»
- За один день «енергетичного безвізу» Україна заробила десять мільйонів гривень — Шмигаль
- Заради того, аби “роздати” якомога більше паспортів рф. Окупанти на окупованій Херсонщині широко поширюють черговий фейк