fbpx

У Левів високі шанси визначити недоброзичливці, а Козерогам слід стриматися від перепалки: гороскоп на 16 травня

Гороскоп на сьогодні, 16 травня 2019 року, передбачає несприятливий для побачень та обговорень. Втім, головним завданням буде – взяття під контроль емоцій. Для тих, кому це вдасться, день пройде вдало, пише 24 канал.

Гороскоп обіцяє складний день з можливими сварками. У цей день багатьох може переслідувати не найкращий настрій, проте ближче до вечора ситуація налагодиться.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Овнів

Четвер сприятливий для справ по дому – прибирання чи дрібний ремонт. Залучіть до цих справ і вашу кохану людину. Окрім того, що наведете лад у будинку та позбавитесь від зайвих речей, ви ще й зможете зміцнити власні стосунки та підвищити рівень довіри один до одного.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Тельців

Тельцям варто бути обачним зі словами. Необачно сказана гостра фраза може спровокувати конфлікт, залагоджувати який у вас не буде бажання. Тому краще двічі думайте перед тим, як сказати зайве.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Близнюків

Будьте обачними на дорозі та при виконанні не найбезпечніших робіт. Не завадить обережність і у спілкуванні, намагайтеся говорити лише про власні почуття та не звинувачувати інших. В іншому випадку може розгорітися суперечка, на яку витратите надто багато сил.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Pаків

Відпустіть ситуацію, дайте справам в житті відбуватися природним чином, і ви будете здивовані, коли побачите, як зміниться ваша реальність і наскільки щасливішим ви станете.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Левів

У цей день добре спрацьовуватиме інтуїція. Високі шанси визначити недоброзичливців та брехунів. Втім до рішучих дій не вдавайтеся, проявіть дипломатичність – так ви зможете обіграти ситуацію на свою користь.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Дів

Дівам варто проявити турботу і увагу до своєї сім’ї, справді вислухати потреби ваших близьких та піти на поступки. Особливо це актуально для тих представників знаку, яким притаманна неабияка впертість і себелюбство.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Терезів

У цей день не можна впадати у ностальгію, скаржитися та жаліти себе. Краще дійте раціонально: щось бoлить – ідіть до лiкаря, не вистачає грошей – шукайте можливість заробити, втомилися – перепочиньте і знову беріться за справи.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Скорпіонів

День буде сприятливим для здійснення фінансових операцій, укладення угод та домовленостей. Також період сприятливий для навчання та творчості. Будь-які починання в цей день отримають додаткове енергетичне підживлення.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Стрільців

У першій половині дня вам буде легко вдаватися знaйoмство з новими людьми. Ймовірно, що відбудеться важлива та цікава зустріч, яка згодом вплине на ваше життя. Також є високі шанси здобути нові знання, розібратися зі складним питанням.

У суперечки сьогодні встрявати не варто – лиш витратите дорогоцінну енергію, яку все ж краще використати для самовдосконалення та вирішення поточних завдань.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Козерогів

Якщо сьогодні вам кортітиме встряти в суперечку зі старшими ні з того, ні з сього – не дивуйтеся, але постарайтеся себе стримати від перепалки. Лють не піде вам на користь, а лише ще більше пригнітить.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Водоліїв

Почніть день з читання – 15 – 20 хвилин за корисною книжкою чи добротною статтею стануть ідеальним стартом. Оберіть що-небудь про здоровий спосіб життя чи мотивацію – є шанс помітити нову ідею, яка якісно змінить ваше життя.

Читайте також: 4 пари знаків Зодіака, які створені одна для одної і ніколи не розлучаться

У цей день на Водоліїв чекає приємна звістка, яка може прилетіти від родичів чи друзів, особливо тих, з якими вже давно у вас не було контактів.

Гороскоп на 16 травня 2019 для Риб

У любовній сфері ви можете відчути дику пpистpасть. Саме час для ризикованих амурних авантюр! Переживати не варто – не нарубати дров вам допоможе ваша розсудливість.

Сімейним Рибам та тим, у кого є пара, такий настрій також припаде до душі.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page