fbpx
Світ
У Росії пропонують чіпувати заробітчан

Депутат Держдуми Росії від Свердловської області Максим Іванов запропонував “чіпувати трудових мігрантів”.

Про це він заявив на засіданні комітету Держдуми з розвитку громадянського суспільства, пише “24 канал“.

Російський депутат пояснив, що ініціює введення обов’язкової практики носіння браслета з чіпом, який міститиме всю необхідну інформацію про мігранта. Таким чином Іванов розраховує “підвищити ефективність контролю в цій сфері”.

В коментарях у Facebook на депутата ринув шквал критики, проте у відповідь на неї Іванов зауважив, що хоче замінити паперові документи на електронні носії, щоб створити більший комфорт для мігрантів.

Хлопці, заспокойтеся. 21 століття на дворі. Чіпувати – це браслет на руці, з електронною “таблеточкою”, як у фітнесі, наприклад. Там вся інформація. Хто, коли заїхав, ким запрошений. Група крoві, захвoрювання і т. п.,– пояснив російський депутат.

“Зараз їм потрібно купу документів при собі мати. Не дай Боже втратять – спецприймальник. На мою думку, буде набагато краще. І контроль зі сторони ФМС і мігрантам комфортніше”, – висловив переконання Іванов.

Читайте також: Я впала на коліна і почала просити “Хлопці, рятуйте моїх дітей”: родичі загuблuх у Кемерові розповіли про дії рятувальників

You cannot copy content of this page