fbpx
Культура
Українська це модно: Петро Порошенко опублікував свій топ-7 улюблених українських пісень

Президент України Петро Порошенко звернув увагу на успішний розвиток української музики в 2018 році та поділився підбіркою улюблених треків.

Свій топ-7 улюблених українських пісень президент опублікував у Twitter, передає “Еспресо”.

Порошенко представив відео з фрагментами нових українських пісень, додавши в кінці тег “українська це модно”. Серед виконавців виявилися Джaмала, Оnuka, TНМК, “Aнтитiла”, KАZKA та інші.

“Радію, коли бачу, як за останній рік розвинулася українська музика — від фолку до танцювальної музики і року.

Читайте також: Петро Порошенко звернувся до майбутніх кандидатів у президенти

З’явилося багато сучасних, яскравих композиції як від давно відомих колективів, так і від нових талановитих виконавців”, — написав він, додавши, що “українська мова повинна всюди звучати на повен голос”.

Мій ТОП-7 українських пісень 2018

Радію, коли бачу, як за останній рік розвинулася українська музика – від фолку до танцювальної музики і року. З'явилося багато сучасних, яскравих композиції як від давно відомих колективів, так і від нових талановитих виконавців. Соцмережі без перебільшення гули про українських зірок. Не можна було не помітити неймовірний прорив гурту KAZKA 🙂 Розмовляти, писати, співати українською – це стало драйвом, стало модним, ми точно маємо підтримувати цей тренд, бо українська мова має всюди звучати на повний голос! #УкраїнськаЦеМодно

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 2 січня 2019 р.

Опубліковано 4 січня 2019 року