fbpx
Культура
В ці дні варто побeрегтись: 5 найбільш несприятливих днів у травні 2019 року

Всім, хто бажає спланувати справи наперед, варто звернути увагу на наш травневий гороскоп.

Травень 2019 року обіцяє бути досить насиченим, проте не всі його дні сприятливі. В деякі моменти удача може відвернутися від нас, тому краще не планувати на них важливі справи. Джерело

Поради астрологів допоможуть не втратити фортуну і легко подолати перешкоди у несприятливі дні місяця.

Читайте також: Як розвантажити оргaнізм після свят: топ 7 рецептів смачних супів на будь-який смак

3 травня — день зриву планів

Овен і щербатий Місяць створюють сильний енергетичний дисонанс, який відбивається на нашому настрої і на всьому, що відбувається навколо. Стихія Вогню, слабкий Місяць, а також з’єднання його з Меркурієм дають зрозуміти, що це складний день. Без всякої причини може з’явитися бажання все кинути, відмовитися від своєї мрії. Це імпульсивний Овен заявляє про себе.

У місячному календарі такі дні відзначаються як несприятливі, але в цей раз вони будуть ще небезпечніші. Меркурій — планета динаміки. У з’єднанні з Місяцем в Овні він дасть імпульс для поширення брехливої інформації, пліток, чуток і скандалів. Кожна людина опиниться під потужним впливом переживань і сторонніх думок.

8 травня — день імпульсивності

Зростаючий Місяць у з’єднанні з Марсом і в дисонансі з Рfaом. Червона планета являє активну стихію Вогню, а Рaк — спокійну стихію Води. Цей день ставить табу на наполегливість. Особливо це стосується амурної сфери життя: слід уникати суперечок і розбіжностей, щоб не спровокувати великий конфлікт.

Астрологи і експерти рекомендують думати двічі перед кожним словом або дією, а також враховувати думку співрозмовника. Намагайтеся дотримуватися логіки, а не почуттів. У такі дні особливо важливо тримати себе в руках і контролювати емоції.

14 травня — день обережності

Варто уникати багатозадачності, тому що Марс і Венера, дві протилежності, будуть перебувати у ceкстині один з одним. Такий аспект підштовхує людей до змін, але не варто поспішати. Краще вибрати ту сферу, в якій хочеться досягти успіху найбільше. Тільки після цього можна починати рух вперед.

Бувають дні, в які не відбувається нічого поганого до тих пір, поки людині не починає хотітися більше. Скромність і щедрість — ось основа щастя і стабільності 14 травня. Корисною буде ранкова медитація на залучення щастя і хороших подій.

20 травня — час проблем у любові

20 числа людям може тотально не везти в любові, тому що біля керма буде щербатий Місяць, дисгармонійний зі Стрільцем. Стрілець — символ свободи, самодостатності і сили духу. В такі дні всі ці якості приносять проблеми, тому що щербатий Місяць не надає підтримки.

Краще не призначати побачення на цей день і не заводити нові знайомства. Справити хороше перше враження буде складно.

25 травня — день негативних установок

Місяць опиниться під впливом Водолія, який повністю заблокує всі позитивні почуття і думки. Зрозуміло, цього можна уникнути: варто триматися ближче до тих, хто не втрачає позитив навіть в найскладніших і найнеприємніших ситуаціях.

Виправити становище можна буде завдяки позитивному аспекту Місяця та Юпітера. Такий союз означає, що при належному бажанні можна не просто перемогти негатив, але і стати сильнішими, мудрішими, розумнішими.

Зрозуміло, світ не ділиться на погане і хороше, тому навіть у найбільш сприятливий день можливі проблеми, а в найскладніший — несподіваний успіх.

You cannot copy content of this page