fbpx

Ваша кішка нервово бігає по квартирі, або починає голосно мурчати? Повірте, це не просто так

Особливо спостережливі люди зібрали кілька цікавих прикмет, пов’язаних з цим домашніми улюбленцями. Джерело

Ще наші предки вірили, що кішки швидше інших тварин реагують на зміни і відчувають не тільки емоційний стан власника, але й атмосферу, що панує в будинку, а також наміри сторонніх людей. Тому особливо спостережливі люди зібрали кілька цікавих прикмет, пов’язаних з цим домашніми улюбленцями.

Читайте також: Шоколадний торт за 20 хвилин без випічки і печива

Триколірні кішки (з великими рудими, білими і чорними плямами) бережуть дім від пожеж, а господаря — від хвороб і напастей.

А ось білосніжні царствені тварини здатні притягувати фінансовий добробут і швидке вирішення всіх проблем. Якщо кішка дивиться на вас і починає ставно потягатись, значить, вас незабаром чекає великий прибуток або дорога обновка. Але якщо такі ж маніпуляції здійснює чужий вихованець, тоді готуйтеся до неприємностей і суперечок.

Нареченим теж слід придивитися до поводження пухнастих тварин. Так, наприклад, якщо напередодні весілля ваш муркіт почав чхати, то це віщує міцний союз. А ось якщо він втік у важливий день, то такий шлюб не триватиме довго. Якщо ваша кішка розляглася прямо на порозі і не випускає вас у РАЦС, погладьте її. І якщо після цього вона піде, значить, у стосунках з чоловіком буде взаєморозуміння, а якщо стане шипіти і дряпатися, то і ви зі своїм обранцем будете постійно сваритися і з’ясовувати відносини.

Якщо ваша кішка стрибнула у валізу, коли ви готуєтеся до подорожі, то дорога буде легкою і в цілому поїздка пройде вдало. А от якщо вона раптом почала «копати» дно валізи, викидаючи звідти ваші речі, то є сенс поміняти квиток або взагалі відкласти цю поїздку. Означає, що вас чекають серйозні випробовування і неприємності в дорозі.

Якщо ж ваш вихованець тулиться ближче до батареї (радіатори або каміна) або спить, закривши ніс лапою, значить насувається похолодання або навіть морози. А от коли кішка спить на спині або просто розтягнувшись у всю довжину, то чекайте швидкого потепління. Коли починає дряпати підлогу, то скоро буде завірюха, «натирає» вушка — до сильної грози і дощу, вмиває мордочку — до сонячної погоди, а якщо починає нервово бігати по квартирі, то насувається ураган.

Особливо уважно потрібно бути тим, у кого в будинку є хвoрі. Так, наприклад, якщо кішка наполегливо лягає в одне і те ж місце (біля голови, на грyди, живіт і так далі), то слід звернути особливу увагу на ці оргaни і записатися до лікaря. Якщо домашній вихованець застрибує на ліжко, де лежить хвoрий, і починає голосно мурчати, то значить, що хвoроба скоро відступить. Якщо тварина нервує і постійно нявкає біля хвoрого, то про одужання поки що годі й думати. А от якщо раптом кішка йде з дому, а хвoрий починає різко йти на поправку, то значить, що домашній вихованець забрав хвoробу на себе.

Якщо молода жінка мріє завaгітніти, то їй потрібно відправитися в гості, де є вaгітна кішка, погодувати її, ласкаво поговорити з нею і погладити. Це віщує, що в сім’ї буде багато дітей, а пологи пройдуть легко і спокійно. А от якщо раптом в гостях кішка починає приставати до вaгітної жінки і тертися об неї, то значить, що зовсім скоро вам доведеться побачитися зі своїм малюком.

Не поспішайте проганяти незнайому кішку, яка без попиту намагається потрапити у ваш будинок. Вважається, що вона приносить із собою щастя, тому відкрийте двері і впустіть тварину. Повірте, вихованець не затримається надовго, як тільки його місія закінчиться, то він одразу покине ваше житло.

You cannot copy content of this page