fbpx

Він повернув власнику загублений гаманець з величезною сумою грошей. Вдячний чоловік здійснив його найзаповітнішу мрію

Життя хлопчика врятували 200 кг ріпи і людське благородство.

Закони карми працють: чоловік повернув власнику втрачений гаманець, а той дав йому гроші на лікування сина. Життя хлопчика врятували 200 кг ріпи і людське благородство.Джерело

Ця неймовірна історія сталася в Китаї. Тан Шаолун (Tang Shaolong) привіз свого дворічного сина в лікарню міста Цзінань провінції Шаньдунь для проходження лікування від гемoфагоцuтарного сuндрому. Хлопчикові потрібна пересадка кiсткового мoзку, і батько підходив у якості донора, проте на опeрацію потрібно було 400 тисяч юанів, що складає приблизно 1,5 мільйона гривень, яких у них не було. Тан вже віддав лікарям 200 тисяч юанів, більшість з яких він зайняв у родичів і відчайдушно думав, де взяти ще грошей.

Читати також: У Вас в домі є господарське мило? Якщо немає, то обов’язково придбайте. Ось список застосування господарського мила для здоров’я і краси

У п’ятницю 22 березня він вийшов з клініки за продуктами для сина і знайшов гаманець, в якому було 20 тисяч юанів, банківські картки та водійські права.

“Якщо чесно, я дуже зрадів, коли побачив купу грошей. Я вирішив, що Бог допомагає мені, знаючи, як сильно я потребую грошей для порятунку сина. Але подумавши, я вирішив, що, оскільки гаманець валявся поруч з лікарнею, значить його власнику теж потрібні гроші на лікування, і ці гроші стануть для когось рятівними. Тому я вирішив повернути пропажу”, – розповів китаєць.

Тан розшукав власника гаманця, яким виявився фермер Дін Ілун (Ding Yilong). Чоловік зрадів і запропонував Тану винагороду, але той відмовився.

“Якби це була моя зарплата за важку роботу, я б взяв її. Але я просто знайшов речі інших людей і повернув їх. Я не міг прийняти винагороду”, – сказав китаєць.

Двоє чоловіків стали підтримувати зв’язок в соціальних мережах, так Дін дізнався, що Тан шукає допомоги у фінансуванні трaнсплантaції кiсткoвого мoзку для сина.

“Я сказав, що мій стартап-бізнес поки не багатий грошима, але у мене є 200 тонн ріпи на складі, яку мені потрібно продати до травня та звільнити приміщення. Я вирішив пожeртвувати ріпу батькові хлопчика і запропонував йому разом знайти покупців, щоб зібрати гроші на опeрацію”, – розповів власник втраченого гаманця.

Вже в неділю ця історія з’явилася у китайській газеті Qilu Evening News, а до вівторка 26 березня всі овочі були продані. За 200 тонн ріпи китайці виручили близько 500 тисяч юанів, що складає 75 тисяч доларів. Зараз Тан з сином готуються до опeрації, яка відбудеться приблизно через місяць. А мільйони людей, які дізналися про цю історію, повірили в закони карми.

You cannot copy content of this page