fbpx
Культура
Вони знають собі ціну і вміють себе піднести. Найфaтaльніші жінки за знаком Зодіаку

Вона знає собі ціну і вміє себе піднести.

Рейтинг зодіакальних сузір’їв допоможе встановити, які представниці лідирують в подібному образі, а кому з них не дістає певних якостей. Джерело

Читайте також: І до ворожки не ходи! Довжина мізинця “розповість” всі сeкрети вашої особистості

Вона знає собі ціну і вміє себе піднести. Вона розважлива і йде по життю з високо піднятою головою. Ця особа притягує до себе погляди не тільки чоловіків, але і жінок. Одним словом, вона стає магнітом для тих, на кому вона зупинить свій погляд.

В історії цей характерний образ давно відомий, але для кожного знака Зодіаку є свої типові риси. Хоча одні дами хотіли б вжитися в подібний образ, і тим самим привертати увагу шанувальників, а інші – намагаються позбутися від фатальної відплати.

Скорпіон

Незважаючи на те, що на ній буде надіта кофтинка, яка вже давно вийшла з моди і рвані джинси, вона все одно не втратить образ спокyсниці. Вона здатна зупинити і зачарувати поглядом. Її чуттєві манери кажуть, що вона дуже небeзпечна, щоб грати з нею. У той же час, ця фатальна спокyсниця ніколи до себе не підпустить, якщо буде в поганому настрої.

Близнюки

Якщо від цієї дами віє прохолодою, це не означає, що вона не може бути розташована до того, хто їй подобається. Вона має чудове почуття гумору і є хорошою співрозмовницею. Жінка вміє надихати, хоча при цьому майстерно демонструє, настільки вона беззахисна і вразлива, що поруч з нею будь-який чоловік відчуває себе суперменом і розчиняється в компліментах.

Лев

Ця горда левиця одним тільки виглядом випромінює своє марнославство. Вона здатна панувати над будь-яким чоловіком, а той виконуватиме всі її побажання. Хоча, ця представниця свого чоловіка буде тримати на короткому повідку, і при нагоді вказувати на його місце. Що їй найбільше подобається, так це блищати в суспільстві і притягувати до себе увагу.

Терези

Ця дама просто обожнює розкіш і все прекрасне навколо себе. Все, про що вона мріє, так це оточити себе увагою і бути шикарною жінкою. Хоча вона так природно вміє маніпулювати чоловіками, що нікому з представниць подібне не вдається. Але фатальним жінкам більше всього подобається укладати з чоловіками мирну угоду. Вона залишає за собою право ними керувати.

Діва

Цій представниці добре вдається маніпулювати чоловічою статтю і добиватися при їх допомозі поставлених цілей. Вона буде завжди прагнути до досконалості, відточувати міміку і жести. І якщо вона з часом не перетворитися в нудну натуру, то є шанс стати фaтальною жінкою.

Телець

Представниця цього зоряного небосхилу наділена всіма якостями фатальної спокусниці. Її природна жіночність і винятковий смак не проходить повз погляду чоловіка. Але є одна у неї риса, яка може її видати з потрохами – це жадоба до матеріального благополуччя. І якщо перед чоловіком вона відразу не викладе всі карти, то він може схаменутися лише тоді, коли буде повністю банкрутом.

Рaк

З першого погляду важко визначити, що перед вами та сама фатальна жінка. Але якщо жінку знака в житті торкнулося глибоке розчарування, то всі ознаки будуть на обличчя. Як тільки вона почне повністю розуміти чоловічу психологію, то зможе набутим досвідом маніпулювати партнером. А якщо ще зуміє вселити йому, що він для неї єдиний, то надовго прив’яже його до себе. І коли він повністю закохається, то не зможе кинути цю фатальну жінку.

Водолій

Вона обожнює все нове та прагне до свободи, всі ці риси притаманне фатальний жінці. Вона володіє прекрасним почуттям гумору і демонструє його тільки при першій необхідності. Цим жінка привертає до себе партнера. І як тільки він потрапив під її чари, починає над ним проводити свої жіночі експерименти. Хоча їй непогано навчитися бути терплячою і трохи розважливою.

Козеріг

Ця жінка знає, коли відмовити чоловікові і в якій формі це зробити. Тому така поведінка, ще більше притягує до неї протилежну стать. Своїм розважливим поглядом вона випромінює холодність. І це стає критичним моментом, коли шанувальники ретируються з поля її огляду. І як результат, вона на останніх місцях у списках фaтальних жінок.

Риби

Вона володіє таємницею, і приваблює чоловіків своїм шармом. В її арсеналі є набір ігор, які дуже подобаються чоловікам. Але чим більше вона відкривається перед партнером, тим швидше він втрачає до неї інтерес. Такий недолік не дає їй право бути на першому місці, адже фaтальна жінка завжди чоловіка тримає в напрузі і не дає до неї наблизитися до останнього моменту.

Овен

Жінкам цього знаку не властиво знати етикет спілкування з чоловіками. Вона може буцнути в невідповідний момент, що не притаманне фaтальним жінкам. Її природний егоїзм і безтактність здатні відштовхнути від себе будь-якого представника чоловічої статі. І у нього вже ніколи не виникне бажання зблизитися з нею. А для підкорення чоловіка, їй потрібно навчитися показуватися слабкіше, ніж вона є насправді.

Стрілець

Це справжня Амазонка зі всіма якостями неприборканої особистості. Їй не властиво кокетувати і вивертатися перед чоловіками. Вона любить правду і робить відверті заяви, від яких партнери впадають в ступор. Навіть якщо вона перегляне всі свої манери поведінки, їй ніколи не наблизитися до статусу фатальної жінки.

You cannot copy content of this page