fbpx
Культура
Випихав мене з ліжка ногами. Як чинити, адже просто хочу побути щасливою

Розсудіть, тому що у мене вже немає сил думати, чи можу я щось змінити. Мій молодий чоловік красивий, розумний і привабливий. Я з ним очевидно по любові: немає нічого, за що я б могла триматися. Ставлення у нього до мене хороше, якщо не брати до уваги, як іноді в серцях він мене посилає мaтом (це справа виховання, у них вдома це норма).

Читайте також: Дмитро Комаров серйозно пострaждав під час зйомки програми на бразильській Амазонці. Подробиці

Перший раз в житті у відносинах з чоловіком у мене з’явився стрaх до всіх заходів, де є алкoголь. Зіткнулася з цим на самому початку відносин. Було стрaшно і моторошно. Мій молодий чоловік поливав мене брудом, обзивав. Перший раз таке бачила, всі мої знайомі співають або йдуть спати в такому стані. Я сама не знаю, чому я тоді залишилася. Напевно, настільки себе не поважаю.

Ми ж, жінки, – прекрасний народ: нам здається, що «саме я зможу його змінити, зі мною він стане іншим». Напевно, це самий великий міф. І не тільки ви не зможете, а й інша, навіть більш прекрасна, ніж ви, не зможе.

Далі ранок. А вранці він уже нічого не пам’ятає. Відповідно, почуття провини не було. Звідки ж йому взятися? Ну а далі (вже близько двох років) після кожного заходу (дні народження, весілля, корпоративи) відбуваються подібні речі. Причому в більшості випадків він відчуває себе огидно і каже, що «міцний алкoголь точно пити не буду», а потім, як тільки пропонують, відразу ж погоджується.

Відразу поясню: якщо на початку я намагалася з’ясовувати стосунки, то зараз взагалі готова відпускати його одного на всі заходи, але вдома після повернення все одно буде «весело». В останній раз він випихав мене з ліжка ногами. Причому, коли я розповідаю, що він говорив і робив, його це може навіть розвеселити.

Про себе можу написати, що я красива, розумна, дуже багато працюю, прагну до кращого життя, в загальному, намагаюся як можу.
Читаючи це, можна подумати що я повна ідіoтка, що все це терплю. Але, напевно, я, як і будь-яка жінка, залишаю крихітну надію, що все можна виправити. Адже якщо ти знаєш, що коли напиваєшся, завдаєш бoлю своїй начебто коханій жінці, то, напевно, можна відмовитися від алкоголю ?!

P. S. Вийшовши заміж, я не хочу бути однією з тих жінок, що все життя терпіли. Я просто хочу побути щасливою.

Джерело

You cannot copy content of this page