fbpx
Історії з життя
Вже тиждень офіс обговорює новину, що Свєтка свого чоловіка застала з сусідкою. Версій багато, бо Свєта мовчить, як риба, тільки зчорніла та схудла

Звичайно, в очі їй ніхто нічого не каже, але, як тільки вона йде на обідню перерву, одразу ж кидаються пліткувати. Звичайно, що жіноча частина цілковито на її боці, а от з чоловіків хтось осмілився сказати фразу: «Треба просто залишатися жінкою». Натякалося тут на її зайву вагу чи одна й та сама куртка на зиму – не відомо, бо почувся голос нашої бухгалтерки Василини Павлівни, яку ні в тому, ні в іншому запідозрити було неможливо.

– Я перепрошую, що перепитує, але ГА? Поясніть, мені будь ласка, а що це таке «просто залишатися жінкою»? Це, як, перепрошую? Служницею, яка на шпильках відпрацьовує другу зміну на господарці після основної роботи? Яка прибирає, миє та варить чоловікові, який палець об палець не вдарить аби допомогти жінці і лежить на дивані, бо він стомився після роботи? І при цьому, він ще й менше заробляє, на хвилиночку!, – розчервонілася бухгалтерка, очевидно, що тут було особисте.

– Ти натякаєш, що Світлана економить на собі? О, так, це її найгірша помилка. А хто тому винен, що вона між собою та дітьми з чоловіком, вибирає їх, бо любить? Бо жаліє, бо вона й цим переб’ється. Бо не треба Васі їхати на роботу в чужу країну чи йти на дві вдома, раз вона така господиня вміла, що зекономить, підзаробить, змириться. Головне аби ніхто не захворів, бо тоді вже точно бюджет рухне.

Не думаю, що хтось зробив якісь висновки, хіба починали вже пліткувати за спиною Василини Павлівни, коли вона виходила на обід. Тема вже була іншою – і при грошах жінка. І гарна, але як є молода пасія, то нічим цю карту не поб’єш.

А Світлана чоловіку пробачила, бо ж родина, як не як, діти.

You cannot copy content of this page