fbpx

Взяти участь у конкурсі може кожен – “Квартал 95” оголосив конкурс на найкращого актора, який буде пародіювати чинного презuдента України Волoдимира Зeлeнського.

Студія “Квартал 95” у середу, 19 червня, оголосила конкурс на найкращого актора, який буде пародіювати засновника студії, а нині чинного презuдента України Володuмира Зeлeнського. Пише Радіо максимум

Примітно, що впродовж багатьох років Володимир Зeлeнський пародіював попередніх глав держави, а тепер у студії “Квартал 95” оголосили конкурс на найкращого артиста, який пародіюватиме презuдента України.

Читайте також: Всі хто хоч раз спробував ТАКІ помідорчики обов’язково беруть рецепт. Помідорчики з синіми сливами – смак в який закохуєшся

Тепер, коли художній керівник Кварталу і сам став презuдентом, виникло питання, хто міг би найкраще за всіх виконувати його роль на сцені. Було прийнято рішення провести народний кастинг на роль презuдента України,- йдеться в повідомленні.

У студії відзначають, що взяти участь у конкурсі може кожен, головне – продемонструвати “хрипкий голос”. Охочих взяти участь закликають відправляти своє відео за адресою студії.

You cannot copy content of this page