fbpx

Я довго блукала парком не в силах забратись з думками. Як далі бути, як жити? А діти? Зателефонувала мамі, все їй розповіла. Мама ж вислухавши мене, голосно розсміялась. У неї була геть інша думка про почуте і що тепер робити я не знаю

Сьогодні я дізналася, що мій чоловік не зовсім мій і чесно кажучи, досі не розумію, як так вийшло і що тепер робити. Кажуть, що, зазвичай, жінки почуваються, коли чоловік себе дивно веде або в їхніх стосунках настає холод, але я не того не іншого не відчувала.

Я думала, ми обидва щасливі, і любимо один одного.

Нашому шлюбу 7 років, у нас двоє чудових дітей, гарна трикімнатна квартира, робота, не розумію в чому річ. Мого чоловіка звуть Ігор, коли ми познайомилися, мені було 29 років, а йому 32, це досить свідомий вік для створення сім’ї, всі вже розуміють, чого хочуть.

У момент нашого знайомства наші фірми створювали новий проект, тому з Ігорем ми спочатку спілкувалися як колеги, потім як друзі, а потім закохалися один в одного і вирішили одружитися. І головне, ініціатива всього цього була з його боку, тому я ніколи не сумнівалася, що він мене любить.

З житлом ми теж швидко врегулювали питання, я продала бабусину квартиру, а він додав свої заощадження, решту грошей ми вносили порівну протягом двох років.

Читайте також: Набираю воду у чайник, аби зробити собі чаю і прямо спиною відчуваю невдоволення свекрухи. Вона таки дочекалась, коли я поставлю чайник на плиту , а вже потім здивовано так запитала: “Алло, а що то ти зробила?”. Я вже й сама думаю, дійсно, що ж не так я зробила набравши у чайник води?

У нас є чудова донька, а через рік з’явився син, чоловік чудово нас забезпечував, тому з декрету я не збиралася виходити раніше за термін. Так, а взагалі, я дуже втягнулася в таке життя, материнство мені дуже подобатися, хоча я жалкувала, коли довелось залишати свою роботу.

Я й раніше була зовсім не такою, дуже любила свою роботу і готова була там жити, мене постійно підвищували, це давало мені ще більший стимул. Зараз у мене навіть характер змінився, я стала м’якою і поступливою, а раніше була більш жорсткою та прямолінійною, це відзначають усі мої знайомі та друзі. Усі мої захоплення змінилися на домашній клопіт і турботу про дітей і чоловіка.

У холодильнику у нас завжди є різномаїття смакоти, яку я, не перестаючи, готую для чоловіка, у будинку завжди затишно і чисто, щоб йому було приємно повертатись з роботи. І я думала, що йому таке життя дуже подобається.

Але в понеділок вранці все змінилося. Я отримала смску від неї, з проханням зустрітися та обговорити важливу для нас тему. Спочатку, я навіть і не думала про те, що це любаська мого чоловіка, ні! Припустила, що ця жінка хоче мені запропонувати цікавий проект по роботі або що-небудь у цьому дусі, але те, що вона сказала враз перевернуло із ніг на голову моє життя.

Приходжу я у призначений час, у призначене місце, зустрічає мене білява красуня, одягнена у вишукану сукню і дорогі босоніжки. Я з ввічливості ще з нею привіталася і посміхнулася, хотіла справити на неї гарне враження. Даремно. Вона здалася мені загадковою такою, і як виявилося недарма. Вона мені кивнула у відповідь і запросила за столик, запропонувала філіжанку експресо і я погодилася. Офіціант приніс нам напій через 5 хвилин, і вона почала розповідати про мого чоловіка, або про нашого вже, я заплуталася.

Її звуть Тетяна з моїм чоловіком вони років 10 зустрічаються, вони іноді розходяться та перестають спілкуватися, а потім знову все по колу. В одну з таких пауз мій чоловік і зустрів мене, з Тетяною вони кілька років не бачилися, їм здавалося, що на цьому можна поставити крапку, але коли я була при надії, він знову про неї згадав. І добре б просто згадав, у них ще й двійнята є. Повірити не можу, що у моїх дітей є ще й зведені сестрички, зараз їм по 5 років, приблизно стільки ж моїй доньці. Вона ще показала на телефоні фото двох дітей, вони були точною копією мого чоловіка.

Не знаю чого вона від мене чекала, але я встала і пішла. Довго блукала вулицями намагаючись зрозуміти, як бути далі. Зателефонувала мамі і вона примчала за хвилину до мене в парк.

Я була налаштована скінчити цю виставу під назвою шлюб і залишити свого чоловіка, але моя мама раптом виступила категорично проти. Вона пригадала, що колись була на моєму місці і така ж панна прийшла, аби вона відпустила нашого тата. Мама тоді залишилась біля чоловіка і ні одного дня про це не пошкодувала.

— З якого дива ти маєш дарувати їй свого чоловіка? Ти і тільки ти його дружина. Не вона, а ти… Так неприємно і гіркий осад, але чи не заради того, аби потрапити на твоє місце вона так старається. Не її він собі узяв за дружину – тебе. А тепер скажи, чи ти впевнена, що кожне її слово правдою є. Твій чоловік дава тобі сумнів у своїй любові, чи в тому, що він хоче тебе залишити? Ні! Так нащо ти власними руками своє щастя віддаєш іншій жінці. Щоби що? Довести комусь щось. Але кому і навіщо. думай про себе, дитино в першу чергу і про дітей. Де вам добре? От тобі і відповідь.

Я не знаю, що робити. Чоловік повернувся з роботи, як завжди того дня. Ми поїхали в кіно, довго гуляли із дітьми. Він придбав путівку в санаторій для всієї родини, їдемо за тиждень.

Дивлюсь і та жінка і її слова здаються мені сном. Але ж вона була і вона є.

Як бути, не знаю.

You cannot copy content of this page