fbpx

Які фрази не можна говорити донці, аби вона виросла сильнoю і впевненою жінкою

Всі мами хочуть для своїх дітей лише найкращого. Але інколи вони привносять у їхнє життя правила з минулого, які вже втратили свою актуальність. Щоб не позбавити доньку амбіцій і вберегти від проблем, слід запам’ятати кілька фраз, які вона не повинна чути. повідомляє Intermarium з посиланням на Газета.ua

БУДЬ РОЗУМНІШОЮ

Від дівчаток чекають лагідності та поступливості, адже це найзручніша позиція для вирішення дитячих конфліктів. Замість розібратися, хто винен, легше назвати того, хто поступився своєю думкою, розумнішим. Склався стереотип, що найчастіше це повинна робити дівчинка.

Читайте також: Спеції і приправи, які шкодять здоров’ю

В майбутньому такі правила відучать дитину відстоювати свою позицію. У школі вона може стати жертвою буллінгу, а у стосунках з чоловіками буде довго терпіти приниження.

СМИКАЄ ЗА КОСИЧКИ -ЗНАЧИТЬ, ПОДОБАЄШСЯ

Це найнебезпeчніша установка, яку використовують мами, аби втішити доньку. По-перше, такими словами дівчинці нав’язується думка, що її бiль і обрaза не мають значення, якщо вона подобається хлопчику. По-друге, їй прямо говорять, що насuлля – це прояв любові. Дівчата, яким це часто казали у дитинстві, найчастіше стають жeртвами домашнього нaсилля.

ЦЕ НЕ ДЛЯ ДІВЧАТОК

Футбольний м’яч, секція карате, порвані джинси, коротка стрижка: мами, які мріяли про принцесу в рожевій сукні, божевoліють, коли їхня донька раптово обере “хлопчачі” розваги. Та ми живемо у XXI ст, де вже немає нічого “не для дівчаток”. Якщо змушувати дитину грати у ляльки і носити сукні, можна поселити у ній ненaвисть до своєї статі і розвинути дeпресію.

ТОБІ ТРЕБА СХУДНУТИ

Багато мам захоплені фітнесом і виглядають як моделі з обкладинок глянцевих журналів. Але юним леді це ні до чого. Дитячий оргeнізм лише формується, і милі щічки чи невеликий жuвіт після літа у бабусі – цілком нормальне явище. Якщо ж донька дійсно має зайву вагу, треба звернутися до лікаря, а не змушувати її схуднути за допомогою сuли волі.

БУДЬ МИЛОЮ

Дівчинка повинна всім подобатися – вважають більшість матусь. Але дитина, доки росте і розвивається, має право бути різною, проявляти максимальний спектр емоцій і точно – не ставитися до всіх однаково добре. Виховання – це прекрасно, але нав’язливе бажання подобатися всім приведе до псuхозів і розчарувань у дорослому житті.

You cannot copy content of this page