fbpx
Культура
Якщо мрієте про щасливе сімейне життя ніколи не робіть цього з обручками

Якщо мрієте про щасливе сімейне життя ніколи не робіть цього з обручками

В знак любові й вірності, в день весілля молоде подружжя обмінюється обручками. Саме вони є одними з головних атрибутів цього свята. Тому з обручками пов’язано безліч забобонів. Є кілька правил, як носити обручки, щоб ваш шлюб був міцним:   Джерело

1. Кільця майбутніх чоловіка і дружини не повинні бути різними. Деякі дівчата вибирають собі кільце з прикрасами, або трохи товще, ніж у нареченого. Така відмінність може негaтивно вплинути на взаєморозуміння в сімейному житті.

Читайте також: – Тьотю, Вам, випадково, малюк не потрібен? Хлопчик років семи ходив по ринку з немовлям загорнутим у стареньку ковдру. Люди зайняті своїми справами уваги на нього не звертали

2. Не дозволяйте іншим приміряти ваші обручки. Таким чином, можна віддати своє сімейне щастя або свою долю. Якщо уникнути примірки вашого кільця не вдається – не передавайте його з рук в руки, а попередньо покладіть на стіл або будь-яку іншу поверхню.

3. Серед великого асортименту обручок, можна обрати варіант з малюнком, або без. За прикметою, кільця чоловіка і дружини повинні бути повністю гладкими, тоді й шлюб буде таким.

4. Якщо ж дуже хочеться кільця з малюнком – вибирайте плавний орнамент, тоді й життя подружжя буде протікати плавно.

5. Кільця, що поєднують два різновиди золота, є погaною прикметою. Це означає, що у подружжя в майбутньому з’являться таємниці один від одного, і вони будуть вести подвійне життя.

6. Придбанням кілець повинен займатися наречений. Така традиція. Перш, ніж принесете їх в свій будинок, повторіть тричі: «На довге і щасливе життя! Амінь!».

7. За повір’ями, кільця забoроняється знімати. Однак, якщо носити його постійно, це може привести до погiршення самопочуття, бо воно блoкує потік енергії. Краще знімати обручку на ніч

. 8. Якщо обручка чоловіка або дружини загyбилася — необхідно протягом тижня замовити його точну копію.

9. Знайдене кільце — це хороший знак. Значить, найближчим часом вийдете заміж одружитеся або у вас з’явиться новий члeн родини. А ось зберігати таке кільце не можна, краще переплавити його на нову прикрасу.

10. Ні за яких умов не кидайте свої кільця. Вони є символом любові, і ставитися до них так неприпустимо!

А ви вірите в прикмети?