fbpx
Культура
Якщо тобі знадобиться рука допомоги, знай: вона у тебе є — твоя власна. Короткі цитати Oдрi Хeпбeрн замість тисяч слів

1. Якщо тобі знадобиться рука допомоги, знай: вона у тебе є — твоя власна. Коли ти станеш старше, ти зрозумієш, що у тебе дві руки: одна, щоб допомагати собі, інша — щоб допомагати іншим. Джерело

2. Щоб губи були красивими — кажи тільки красиві слова. Щоб очі були красивими — шукай в людях тільки хороше. Щоб фігура була стрункою — поділися їжею з голодними. Щоб волосся було красивим, нехай кожен день ним грається дитина. Щоб постава була рівною — уявіть, що ви ніколи не будете самотні.

Читайте також: ЗЛАМАЙ СВІЙ ЧОВЕН! ПРИТЧА, ЯКА ПРИГОЛОМШУЄ

3. Краса жінки не в одязі, фігурі або зачісці. Вона — в блиску очей. Адже очі — це ворота в серці, де живе любов.

4. Люди більше речей потребують реставрації, заохочення, прощення. Ніколи нікого «не викидай».

5. Я вірю в те, що щасливі дівчата – найкрасивіші. Я вірю в те, що найкращий засіб для спалювання калорій – це сміх. Я вірю в те, що завтра буде новий день, і… я вірю в чудеса.

6. Сeксyальнiсть — це щось, що ховається всередині жінки. Сeксyальнiсть мається на увазі, а не виставляється на загальний огляд. Я не можу похвалитися формами Сoфi Лoрен або Джuни Лoллoбрuджіди, але сeксyальність — це не тільки розміри. Мені не потрібна спальня, щоб довести свою жіночність. Я можу бути сeксyaльною, просто зриваючи яблука з яблуні під дощем.

7. Сльози можуть означати більше ніж посмішка. Тому що посміхаємося ми всім підряд, а плачем тільки через тих, кого любимо…

8. Кажуть, любов — найвигідніший внесок, чим більше віддаєш, тим більше отримуєш у відповідь. Не в тому річ: любов самий унікальний внесок — чим більше її даруєш, тим більше нарoджується в вас самих. Якби всі розуміли це, наскільки легше було б жити.

9. Щоб бути впевненою, живи з увідомленням того, що ти не одна.

10. Жити — це як бігти по музею. І тільки потім ви починаєте по-справжньому усвідомлювати, що ви побачили: думати про це, наводити довідки в книгах і згадувати — оскільки ви не можете прийняти це все і відразу.