fbpx

Захарова розкритикувала внесення українського борщу до спадку ЮНЕСКО

Офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова не могла не відреагувати на те, що в ЮНЕСКО визнали борщ українською стравою. За цим рішенням вона знову примудрилася роздивитися націоналістів, які “ненaвидять все російське”.

У своєму Телеграм-каналі вона вкотре спробувала видати борщ за національну страву росіян. “Український борщ визнаний нематеріальною цінністю, яку потрібно негайно охороняти? Шкода, раніше його просто їли”, – написала Захарова.

“Наш борщ захисту не потребує, а підлягає негайному і повному знищенню в тарілці”, – пише Захарова. Зверніть увагу, що на росії страви «знищують», а не споживають.

Також вона незадоволена тим, що у світі існують страви, які визнані національними одразу у кількох країнах, але борщу у цьому переліку немає. “Але, як я розумію, українізації підлягає все. Що далі? Визнання свинини українським національним продуктом?” – не може вгамуватися Захарова, пише Обозрєватєль.

Нагадаємо, що раніше Захарова говорила про борщ, як аргумент української «нaцизму»:

“Чому? Тому що не можна було ділитися борщем, ну не можна, він мав належати лише комусь одному. Ось лише одному народу, однієї національності. А так, щоб він був спільний, щоб у кожному місті чи кожному регіоні кожна господиня могла його приготувати по-своєму, — ні. На компроміси йти не хочуть. Так це і є те, що ми говоримо, — ксенoфобія, нaцизм, екстpемізм у всіх видах”.

Фото: unian.

07/02/2022

You cannot copy content of this page