fbpx

Зараз для дітей придумано стільки всього, що їх вже просто нереально чимось здивувати. Але ці подарунки вони точно запам’ятають на все життя

На сьогоднішній день діти просто потопають в достатку іграшок, ігор, розваг. Зараз стільки всього існує для дітей, що їх вже просто нереально чимось здивувати. Але ці 22 подарунки вони точно запам’ятають на все життя!

Більш того, вони пронесуть їх з собою через все життя і швидше за все, подарують уже своїм дітям.

1. Віра в їх сили.

Дитині надзвичайно важливо знати, що найрідніша людина в світі в них вірить. Давайте дитині зрозуміти, що ви впевнені в ній, в її вміннях і можливостях. Всього одне ваше слово здатне зробити з малюка успішного генія.

2. Любов у всіх її проявах.

Обiймайте, цiлуйте, говоріть слова любові завжди, незважаючи ні на що! Навіть якщо вашій дитині вже за 30!

3. Сімейні вечері.

Ці хвилини родинного єднання запам’ятовуються дітьми на все життя. Це прекрасна традиція, яка об’єднує, мирить, надихає і заспокоює.

4. Радість.

Радійте життю і своїй дитині. Не соромтеся своїх почуттів, смійтеся разом з малюком, дурійте.

5. Міцна і повна сім’я.

Намагайтеся зберегти сім’ю і хороші відносини з її члeнaми. Для дитини сім’я – це той фундамент, та опора, яка дає підтримку і допомагає йти по життю.

6. Свій час.

Це найцінніший подарунок, особливо для сучасних дітей. Знаходьте час для дитини кожен день! Щоб просто побути з нею, пообніматься, пограти разом, погуляти або просто повалятися на ліжку.

7. Увага.

Ще одна річ, якої постійно не вистачає дітям.

8. Доброта.

Дитина ще встигне навчитися жoрcткoсті. А ви покажіть їй приклад справжньої доброти і вміння співчувати.

9. Уміння цінувати.

Навчіть дитину цінувати те, що у неї є, але треба завжди прагнути більшого.

10. Інтерес.

Інтерес до світу присутній у кожної дитини. Зберігайте, бережіть його! Постарайтеся не вбuтu всякими: “Не лізь, не заважай, вистачить говорити, скільки можна питати?”

11. Уміння приймати рішення.

Стимулюйте до самостійності, допоможіть приймати наслідки своїх дій, покажіть приклад справжньої сміливості і рішучості.

12. Рамки.

Дітям надзвичайно важко жити у вседозволеності і не мати ніяких обмежень. Їм потрібні рамки, які структурують для них цей світ. Тільки не захоплюйтеся заборонами, інакше це загрожує непослухом.

13. Свобода.

Пам’ятайте, що заборон має бути мінімум. Давайте дитині можливість вибирати, самостійно приймати рішення, діяти і вчитися на власних помилках.

14. Похвала.

Дітям дуже важливо відчувати схвалення їх дій з боку батьків. Це стимулює до вдосконалення.

15. Любов до творчості.

Надавайте можливість творити стільки, скільки хочеться. Заохочуйте творчу діяльність, створюйте умови для неї. Самі захоплюйтеся і займайтеся з дитиною. Це дуже важливе вміння в епоху Інтернету та комп’ютерних технологій, яке вчить бачити прекрасне в усьому, радіти життю, знаходити виходи з нестандартних ситуацій.

16. Щедрість.

Покажіть на особистому прикладі, що таке щедрість, як ділитися, і навчіть отримувати задоволення від власної щедрості.

17. Духовність.

Прищеплювати дітям усвідомлення наявності душі. Добре, якщо вони навчаться діяти, керуючись потребами не тільки свого тiла, а й душі.

18. Правда.

Будьте чесними з дітьми. Таким чином ви навчите їх бути чесними. Крім того, ви продемонструєте їм, що вам можна довіряти, що з вами вони в безпеці.

19. Надія.

Надія допоможе в найважчі моменти, підтримає і додасть сил.

20. Любов до пізнання.

Любов до знань і хороша оцінка в школі часом не мають абсолютно нічого спільного. Заохочуйте дитину пізнавати світ, захоплюватися, навчіть отримувати задоволення від пізнання світу.

Читайте також: Завтра, доню, завтра! Але те завтра так ніколи й не настало. Настало зовсім інше

21. Оптимізм.

Це те, що допомагає досягати успіхів і міняти цей світ на краще. Посиденьки у вас на колінах. Для дитини це найкраще, затишне місце в світі!

22. Вірність в сім’ї і в відносинах.

Бути вірним своєму чоловікові (дружині) – це вчинок нашого розуму, серця і душі. А діти відчувають це дуже тонко.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page