fbpx

Жінки з такими іменами найбільш успішні і фінансово незалежні. Вони точно знають собі ціну

Енергетика імені має сильний вплив на людину. Так, жінки з певними іменами можуть звернути гори на шляху до щастя і успіху і ніколи не знають проблем з грошима. Дізнайтеся, хто ж ці щасливці. Джерело

Ім’я наділяє людину певною життєвою програмою від якої залежить чи буде людина щасливою і успішною чи бідною і нещасною. Якщо жінці підходить її ім’я, то, наділена його енергетикою, вона обов’язково досягне успіху. Психологи висловили цікаве спостереження: якщо жінку називають повним ім’ям, її чекає успіх і повага в суспільстві, а якщо ласкавим і скороченим – то вона буде дуже щасливою. Так як же звати найбільш успішних і щасливих жінок?

Читайте також: Жінки цих знаків Зодіаку завжди тримають свого чоловіка “під каблуком”

Поліна

Ім’я Поліна володіє сильною енергетикою, яка притягує фінанси, тому найчастіше ці жінки дуже забезпечені, вміють розпоряджатися грошовими коштами так, щоб їх ставало більше. Вона ніколи не знатиме проблем із грішми.

Олена

Олени – найуспішніші і задоволені жінки, вони займають високі посади, часто є керівниками на підприємствах або володіють власним бізнесом, так як мають підприємницьку жилку. Враховуючи все це, вони прекрасно заробляють і рідко відчувають потребу у грошах.

Ірина

Любов до грошей у Ірини проявляється з самого дитинства, вона знає їм ціну і вміє правильно розпоряджатися, тому, ставши дорослою, чудово розбирається у фінансових питаннях. Власниці цього імені часто є фінансовими директорами великих компаній, так як розбираються в цій сфері краще чоловіків.

Ольга

Ім’я Ольга, немов магніт, притягує гроші до своєї господині. І дійсно, Ольга володіє особливим даром, витрачаючи гроші, вона їх примножує. Але ці жінки не завжди знають про свої особливі здібності, якщо працюють не піднімаючи голови, не вміють радіти життю і економлять на собі, багатства їм не бачити.

Оксана

Оксани – розумні і незалежні жінки, вони здатні відшукати собі талант, який зможе зробити їх успішними і забезпеченими. Їх життєвої енергії, віри в себе і оптимізму вистачить, щоб домогтися успіху практично в будь-якій справі.

Катерина

Катерина – чудове ім’я, яке наділяє жінку особливим шармом. Найчастіше Катерини дуже щасливі в житті, вони успішні, доброзичливі, це дозволяє їм легко сходитися з людьми і заводити корисні знайомства, які допомагають в роботі і кар’єрі. Головне для цих жінок – ставити правильні і сміливі цілі, а домогтися їх не складе особливої праці.

Світлана

Світлана – ім’я з сильною енергетикою, воно буквально притягує гроші до своєї власниці. Крім того, ці жінки дуже цілеспрямовані і працьовиті, тому завжди досягають поставлених цілей і ніколи не мають потреби в грошах.

Олександра

Олександра – ім’я, яке наділяє свою власницю сильним і незалежним характером. Варто їм тільки захотіти чого-небудь, вони здатні звернути гори, щоб досягти бажаного, тому живуть саме так, як самі того хочуть, а хочуть вони зазвичай багато.

Тетяна

Тетяни – дуже розумні і працьовиті, це і приносить їм успіх і достаток. Варто тільки їм про щось помріяти, як у голові відразу ж з’являється успішний план, як це реалізувати. Як показує практика мріють ці жінки “по-крупному”, тому дуже успішні і незалежні.

You cannot copy content of this page