fbpx
Культура
Знаючи, яка тварина слов’янського календаря протегує 2019 році, ви зможете досягти успіху і уникнути неприємностей

Слов’янський календар зародився приблизно дві тисячі років тому. У ньому міститься особлива мудрість, яку можна використовувати і в сучасному світі. Знаючи, яка тварина слов’янського календаря протегує 2019 році, ви зможете досягти успіху і уникнути неприємностей. За матеріалами

У будь-якій, навіть в найбільший сприятливий період варто пам’ятати про змови від бід і проблем. У давнину вірили, що сила природи завжди на сторожі людського щастя. 2019 рік – не виняток.

Читайте також: — РОБИ СПРАВУ ЧЕСНО, З ДУШЕЮ – І ТВОЄ ДО ТЕБЕ ПРИЙДЕ. ЖИТТЕВІ ЦИТАТИ НЕПЕРЕВЕРШЕНОГО БОГДАНА СТУПКИ

Особливості слов’янського календаря

На відміну від східного, слов’янський календар містить не 12, а 16 тварин-талісманів. До них відносяться Лось, Шершень, Вовк, Білка, Щука, Жаба, Кабан, Пугач, Вуж, Лис, Їжак, Павук, Півень, Тигр, Кінь, Орел.

Слов’яни вірили в те, що сила природи є визначальною у світі. У кожного був свій покровитель. Слов’янський календар існує і донині. Характеристика тварини-покровителя 2019 року допоможе вам зрозуміти, як краще діяти, щоб домогтися успіху і процвітання.

Характеристика 2019 року

У 2019 році покровителем буде Ширяючий Орел. Це тварина гордо дивиться на нас зверху, вистежуючи здобич і мудро оцінюючи обстановку своїм зірким оком. Саме з цієї причини древні слов’яни називали такий рік часом отримання безцінного життєвого досвіду і мудрості. Дуже корисним вважалося отримання знань, навчання нових ремесел. Стосовно до наших днів це означає, що 2019 рік сприятливий для зміни обстановки, пошуку нової роботи і нових захоплень, розвитку нових навичок, розширення кругозору.

Орел вимагає спокою. У такі періоди слов’яни віддавали перевагу трохи віддалятися один від одного в емоційному сенсі, не ділитися один з одним занадто детальною інформацією про почуття. Фахівці рекомендують уникати конфліктів і ретельно контролювати емоції в 2019 році, щоб цей період пройшов вдало.

Орел – символ свободи, ясності розуму. Усі нові знайомства в рік Орла повинні бути дуже обережними. Крім того, в цьому році особливо важлива особиста відповідальність. Приймати рішення треба самостійно, як можна менше покладаючись на поради інших людей. Це підвищить шанси зробити правильний вибір.

Інтуїція в 2019 році відійде на другий план, тому що Орел не користується нею. Він завжди покладається лише на те, що бачить. Вам необхідно буде стати схожими на хижака, який спостерігає і нападає лише тоді, коли момент найбільш зручний. Це буде рік обережності. Не залишайте без уваги випади ваших недругів, але не прагніть відразу ж почати конфлікт. Спокій, розрахунок і хитрість будуть більш виграшною стратегією.

У любові цей рік сприятливий для цілеспрямованих та відповідальних людей, які готові працювати над відносинами. Хороші вчинки допоможуть зміцнити довіру і ще більше зблизитися з другою половинкою. Необхідна буде готовність надати своєчасну підтримку коханій людині, друзям, рідним. Все це допоможе зберегти гармонію в особистій сфері життя.

У моменти браку мотивації та впевненості в собі у 2019 році будуть корисними афірмації на удачу та процвітання. Потрібно частіше говорити собі, що ви на правильному шляху. Якщо все зробити правильно, то 2019 рік стане одним з найпродуктивніших за останнє десятиліття.