fbpx

Звичайні речі в нашому гаманці, які відштовхують грошову енергетику

Що не можна зберігати в гаманці, щоб залучити гроші.

Гаманець здатний залучати до власника грошову енергетику. Тим, хто піклується про власний добробут, важливо знати, які речі не можна зберігати в гаманці, щоб не втратити достатку і уникнути проблем з фінансами.

Гаманець, що залучає гроші, потрібно вибирати ретельно. Щоб він служив вірою і правдою, його можна заговорити, покласти в нього сильний грошовий талісман, а також не давати його в руки чужим людям. Крім того, гаманець потрібно утримувати в чистоті, не зберігати купюри в складеному і тим більше пом’ятому вигляді. Експерти пропонують дізнатися про те, які речі в гаманці можуть стати причиною відтоку грошових коштів.     Джерело

Банківські картки

Зручність гаманця полягає в тому, що в ньому можна зберігати абсолютно всі картки, однак робити це не варто з двох причин. По-перше, втрата або крадіжка гаманця обернеться великим головним бoлем. Відновлення всіх карток може зайняти тривалий час і стати причиною тимчасових труднощів з грошима. По-друге, енергетика карток може вносити дисгармонію, особливо якщо в гаманці зберігаються зарплатні та кредитні картки. Заборгованості на карті можуть стати причиною відтоку грошових коштів, тому що грошова енергетика примхлива.

Читайте також: Вона просто поклала вологу серветку під час прання в машинці-автoмат. Тепер кожна господиня, яка хоч раз спробувала так зробити, робить це постійно

Сміття

Будь-які чеки, квитки, фантики і інші папірці засмічують гаманець, роблячи його неохайним і ускладнюючи пошук грошей під час покупок. Крім того, будь-який мотлох впливає на грошову енергетику не найкращим чином. Безлад в гаманці веде до неприємностей з фінансами, адже гроші люблять шанобливе до себе ставлення. Тим, хто має звичку складати в гаманець паперове сміття, часто не щастить, а таке зневажливе ставлення позбавляє можливості накопичити потрібну суму або знайти хороше джерело доходу.

Фотографії

Гроші мають властивість передавати інформацію та енергетику, а значить, в гаманці можуть виявитися банкноти або монети, що пройшли через руки людей з недобрими намірами. У зв’язку з цим зберігати фото близьких людей не рекомендується із-за можливого негативного впливу на них. Не виключено, що після носіння фотографії в гаманці у людини, зображеної на знімку, почнуться проблеми з фінансами. Найкраще убезпечити себе і близьких, переклавши фотографію у внутрішню кишеню одягу або в інше місце. Ще однією причиною не носити фото в гаманці може бути відтік фінансів. Фотографії близьких, у яких в недавньому часі були фінансові проблеми, краще викласти, щоб запобігти можливі неприємності з особистими заощадженнями.

Ікони

Зберігання ікони в гаманці не вважається грiхом, але все ж краще знайти для святих образів більш відповідне місце. Як показує практика, зберігання ікони в гаманці не вбереже гроші від крадіжки або зайвих витрат. Віруючим варто звертатися з молитвою до Вищих Сил, щоб уникнути неприємностей з фінансами. Досить буде носити хрестик і вірити в те, що неприємності пройдуть стороною.

Ключі

Втрата ключа разом з гаманцем може призвести до великих неприємностей. Крім того, на ключі нерідко наводять псування або пристріт, тим самим прирікаючи власника на життєві труднощі, в тому числі і з фінансами. Тримати ключі в гаманці не варто через те, що грошова енергетика може вступити з ними в конфлікт.

Правильно підібраний гаманець, а також талісмани для нього допоможуть не тільки зберегти чесно зароблені гроші, але і примножити капітал. Дбайливе ставлення до грошей дозволить позбутися труднощів і знайти спосіб накопичити кошти на необхідні покупки, а також на виконання заповітного бажання, якщо воно пов’язане з великими витратами.

You cannot copy content of this page