fbpx

А де ж гроші? – дивиться чоловік на мене здивовано. Довелось мені йому правду говорити. Такої реакції я не очікувала зовсім

Чоловік влаштував бурю у склянці води, а все те, що я вирішила допомогти своїй мамі.

У нас із чоловіком немає спадкових квартир, тож питанням житла доводиться займатися самостійно. А який тут є вихід? Лише збирати і заробляти важкою працею. Але гроші потрібні не маленькі. Раніше разом із чоловіком за кордоном по кілька місяців на полях працювали, але тепер такої змоги немає. Я кілька разів за цей місяць їздила, а чоловік на роботу влаштувався тут в Україні.

Збираємо ми вже два роки, але хочеться максимально швидко. тому і економимо на всьому. Думали купити у стадії будівництва, а потім зрозуміли, що не варто. Не зрозуміло, як воно все поверне.

Батьки нам допомагати не можуть. У чоловіка тато на візку, а мати на пенсії. Моя мама поки що працює, але вона зараз оплачує навчання моєї молодшої сестри. Грошей у сім’ї впритул. Ми не надто розраховуємо на чиюсь допомогу, зрештою ми самі працюємо.

Але й допомагати батькам у нас немає можливості. Вони й не просять, справляються самі. Тому в цьому питанні зберігається певний паритет.

Все йшло мирно досі. Доки я не повернулась місяць тому із Чехії і не віддала усе, що заробила там мамі.

Справа в тому, що моя мама, хоч і молода, але має певні негаразди зі здоров’ям Хоробрилась поки могла, але цьогоріч уже ледь із ліжка встає, ходити все важче. Я ледь вмовила її показатись спеціалісту. На те, аби моя мама знову бігала, потрібна була чималенька сума, от я її і заробила.

Чоловік не розумів. І не хотів розуміти, чому я так вчинила. не розмовляє зі мною. Мовляв, ми вдвох працюємо, як воли, економимо, а я таку суму на вітер пустила.

Я ось впевнена, що якби така гостра потреба у його батьків, він би теж допоміг. А я б слова не сказала, якщо йдеться про життя та здоров’я. Тим більше, що ці гроші нам особливо погоди не роблять. Нам все одно ще збирати і збирати. До того моменту мама гроші вже віддасть.

А я почала замислюватися, чи варто взагалі брати іпотеку з людиною, для якої здоров’я моєї мами взагалі нічого не означає? Може, варто поділити гроші і розійтися, поки не пізно?

А може не потрібно ось так реагувати гостро? Заплуталась.

30,12,2022

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page