fbpx

Через деякий час дочка зібралася заміж. Коли я дізналася за кого, моєму обуренню не було меж. Справа в тому, що її обранець розлучений. Він був одружений і не один раз. Якщо вірити чуткам, то кількість його шлюбів становить п’ять штук

Моїй доньці 30 років. Я постійно їй твердила, що роки біжать і потрібно створювати свою сім’ю. Так в житті вийшло, що я виростила її без чоловіка. В юному віці доньці так хотілося, щоб поруч був люблячий батько, який би захищав і оберігав її. Але ми звикли жити удвох, та й весь вільний час вона проводила серед колег і друзів. Робота і кар’єра – це прекрасно, але ж так приємно, коли поруч в житті з тобою є люблячий і турботливий чоловік. Моя дочка і сама це добре розуміла. Іноді, вечорами, закриваючись у своїй кімнаті, вона тихенько плакала і мріяла про жіноче щастя.

Коли дочка була молодшою, вона часто спілкувалася у вільний час з подругами. Але у друзів вже свої сім’ї і турботи, тому зустрічаються вони рідко, і то в особливих випадках. У моєї дівчинки були відносини, але все закінчувалося розставанням.

Несподівано я стала помічати, що дочка змінилася: поміняла свій гардероб, змінила імідж і постійно затримується вечорами, сяючи щирою радістю. Вона зізналася, що закохалася. З її слів, дочка зустріла чудового, багатого і щедрого чоловіка.

Через деякий час дочка зібралася заміж. Коли я дізналася за кого, моєму обуренню не було меж. Справа в тому, що її обранець розлучений. Він був одружений і не один раз. Якщо вірити чуткам, то кількість його шлюбів становить п’ять штук. Навіщо потрібні ці відносини моєї дочки? Чужі діти і зв’язки з колишніми будуть постійно присутні в житті у майбутнього чоловіка? Чи потрібно це моїй дочці?

Вона не розуміє, що будувати відносини з ним небезпечно. Для нього це чергове захоплення і не більше.  Та ще й до всього, її благовірний славиться нескінченними гулянками.

У мене була можливість поспілкуватися з ним. Загалом, я розчарована: уникає прямих відповідей, не цікавиться життям дочки, невтішно відзивається про своїх колишніх дружин. Але я не можу нічого їй довести. Тільки чую від неї: це моя доля, я зможу полюбити чужих дітей, мені добре з ним, втомилася жити одна.

Я постійно їй твердила про пошук партнера для створення сім’ї, але тепер я проти цього союзу, так і їх відносин в цілому. А що відчуває дочка? Вона закохана і чути не бажає мої аргументи проти свого чоловіка. Коли ти отримуєш від другої половинки те, що недоотримала від батьків: увагу, дорогі подарунки, чоловічу турботу, ти сліпо віриш, що потрібна йому і безмежно щаслива.

А що може відчувати цей зрілий чоловік до моєї доньки, якщо має репутацію гуляки і це його шостий шлюб. Цей союз для нього – наступний етап життя, переверне чергову сторінку своєї книги і піде далі. Підвищить собі самооцінку і самоствердитися за рахунок молодої жінки, а що потім робити їй? Як не дати моїй дівчинці зруйнувати своє життя?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page