fbpx

Через якийсь час бабуся знову вирішила побалувати улюбленого внука походом у дитячу кав’ярню. В той день працювала вже знайома офіціантка. Вона впізнала відвідувачів, усміхнулася їм і сказала: – Ну й флешмоб ви нам влаштували минулого разу

Бабуся вийшла на прогулянку з п’ятирічним онуком. На дитячому майданчику гралися ще декілька дітей, а їхні матусі щось жваво обговорювали. Одна з них помітила, що її непосидючий синочок відійшов трохи вбік, присів на край пісочниці й сидить якийсь похнюплений. Жінка підійшла до дитини, запитала, чому не грається, потім торкнулася губами скроні й охнула: в хлопчика підвищена температура. Наступного ранку температура піднялася й у бабусиного внучка. «Як швидко діти набираються один від одного», – подумала жінка.

Коли внук одужав, бабуся знову вийшла з ним на дитячий майданчик. Цього разу діти щось не поділили між собою, і один малий бешкетник сказав погане слово. Його мама зробила зауваження сину й відвела додому, щоб добре подумав, як потрібно себе поводити в колективі. Ввечері, складаючи конструктор, внук кілька разів вимовив таке ж слово. «Як легко діти набираються один від одного лихослів’я, – подумала бабуся, – от якби так же швидко набиралися доброти один від одного».

Наступного дня бабуся з онуком пішли в дитячу кав’ярню поласувати морозивом та іншими солодощами. Коли прийшов час розрахуватися, офіціантка щось довго назбирувала решту з великої купюри, і тоді бабуся  сказала:

– Ви знаєте, а не потрібно решти, віддасте за неї солодощі тій дитині, що прийде після нас.

Через якийсь час бабуся знову вирішила побалувати улюбленого внука походом у дитячу кав’ярню. В той день працювала вже знайома офіціантка. Вона впізнала відвідувачів, усміхнулася їм і сказала:

– Ну й флешмоб ви нам влаштували минулого разу. Після вас кожен відвідувач залишав гроші для наступного. Так тривало кілька днів, поки я з вулиці не покликала маму з донечкою. Через вікно побачила, що дівчинка тягне маму за руку в кав’ярню, а жінка показує дитині гаманець, мовляв не вистачає грошей. Тоді я сказала, що добра фея залишила для неї смаколики, а мама дівчинки пообіцяла, що при нагоді також стане доброю феєю для чиєїсь дитини.

– Доброта також є заразливою, – подумала бабуся, повертаючись з онуком додому, – тож не варто зупинятися, хай внук змалку заражається добротою.

You cannot copy content of this page