fbpx

Чоловік і свекруха наполегливо пропонують мені в хресні його колишню і не розуміють, чому я відмовляюся

Я в шлюбі 5 років, і нещодавно нарешті стала матір’ю. Дитина була довгоочікувана (то грошей не було, то були проблеми зі здоров’ям), тому ми з чоловіком натішитися не можемо своєю донечкою. Вона росте добра і лагідна, але, на жаль, часто нездужає…

Ми з чоловіком обоє віруючі, але відвідуємо церкву рідко. Планували хрестити нашу дівчинку, але не хотіли поспішати з цим – чекали слушного моменту. Однак свекруха чоловіка (дуже воцерковлена ​​жінка), переконала його, що у всіх проблемах дочки винен вплив недоброзичливців, і щоб її захистити, ми повинні влаштувати хрестини якомога скоріше. Надихнувшись словами матері, чоловік вже навіть зі своїм другом домовився, щоб він став хрещеним нашій дитині.

Я в принципі не проти того, щоб прискоритися, але є одна проблема – так як моїй дитині всього півтора року, і я перебуваю в декретній відпустці, ні з ким із колишніх подруг я не спілкуюся. Через те, що я повністю присвятила себе материнству, всі знайомі дівчата вже забули про моє існування, і знайшли собі нових друзів. Загалом, гідної кандидатури на звання хресної я запропонувати не можу, а чекати, поки я знову вийду на роботу і знайду підходящу жінку, мій чоловік і його мама не хочуть. Вони наполягають на тому, щоб хресною стала колишня пасія чоловіка. Мовляв, ця жінка зараз зустрічається з його давнім другом, і готова нас виручити, але я не вірю в щирість її почуттів.

Хоч ця панянка і не вільна, але я чула про те, що у неї в стосунках не все гладко – спільні знайомі розповідали, що вона зі своїм чоловіком часто свариться, і можливо навіть він їй невірний… Знаючи це, я не можу не хвилюватися, і не думати про те, що хрестини для неї – це лише спосіб знову зблизитися з моїм чоловіком. Раптом вона таким чином хоче відплатити своєму хлопцеві за погане ставлення до себе?

Намагалася пояснити чоловікові причину свого небажання запрошувати його колишню на роль хресної, але він вважає, що це все мої жіночі вигадки і не сприймає це серйозно . Його мама теж на його боці – каже, що знає цю панянку багато років (живуть по сусідству), і ходить з нею в одну церкву, вважає її віруючою і високоморальної … А я не розумію, як можна вважати високоморальної жінку, яка живе в гріху ? Вона ж навіть не розписана зі своїм чоловіком, не кажучи вже про вінчання…

Мені вся ця ситуація здається дуже незрозумілою – таке відчуття, що свекруха намагається помирити чоловіка з його колишньою, і розвести зі мною… Не хочу йти їм на поступки і кликати цю жінку собі в куми! А ви що скажете? Я дійсно даремно турбуюсь, і віруюча жінка не стане забирати свого колишнього коханого з сім’ї чи все це не просто так?

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page