fbpx

Чоловіки! Якщо ви хочете, щоб вашу дочку любили, любіть свою дружину!

Запам’ятайте цю просту істину.

Для всіх чоловіків з дочками: одна думка про те, що у вашої маленької дівчинки є «хлопець» , повинна зводити вас з розуму. Принаймні, з мамами таке відбувається постійно

Ця маленька принцеса вагою три з половиною кілограми, яку ви привезли додому 7 років тому, ймовірно, в найближчі пару років буде «закохана» , а через кілька років і зовсім знайде собі другу половинку. Це жаxливо, чи не так?

Добра новина полягає в тому, що ви можете показати їй, чого вона заслуговує від чоловіка.

Відносини і шлюби важкі, і це правда, яку одного разу вивчить ваша дочка. Вони кидають виклик всім людям, включаючи добрих і доброзичливих.

Найкраще (і, ймовірно, найважче), що ви можете зробити для своєї дочки, – це змоделювати для неї те, як слід поводитися з жінкою.

Вам потрібно любити свою дружину так, як ви хочете, щоб любили вашу дочку.

Читайте також: Всього два правила, які змінять ваше особисте життя нaзавжди

Юні дівчата вразливі, і, на жаль, з фільмів, телевізійних шоу, журналів, соціальних мереж і своїх друзів вони дізнаються, як виглядає і звучить любов – або вони вважають, що дізнаються .

Більш ймовірно, однак, що той, кого вона спочатку зустріне, буде дуже далекий від «справжнього» і «правильного» кохання.

Ви і тільки ви можете боротися з цим – добре ставитися до її матері і сильно любити її.

Все починається вдома – з вас і вашої дружини. Сьогодні і завжди поважайте свою дружину. Тримайте її за руку при кожній слушній нагоді і цiлуйте її.

Посміхайтеся їй. Встановлюйте зоровий контакт. Коли вона говорить, слухайте уважно. Відкрийте їй двері. Надайте їй впевненості в собі. Хваліть її за її досягнення.

Заохочуйте її, коли вона цього потребує. Співчувайте їй, коли вона шукає підтримки. Вирушайте з нею в пригоди. Скажіть їй, що вона красива, всередині і зовні, і говоріть це часто.

Ваша дочка більше ніж любить свою матір; вона в захваті від неї. Зв’язок між матір’ю і дочкою настільки сильний, що матері і їх дочки, як правило, живуть паралельним життям. І ваше розуміння цього допоможе вам прийти до усвідомлення:

Ваші відносини з дружиною – це набагато більше, ніж просто ви і вона.

Найбільший подарунок, який батько може дати своїй дочці – це любов до її матері.

А ви згодні з цим? Ваш батько розумів цю просту істину?

За матеріалами.

Опублікувати 23 грудня 2018 року

You cannot copy content of this page