fbpx

Дата нарoдження партнерів визначає долю стосунків

Щоб почати освоювати принципи нумерології, проведемо просте ворожіння по даті народження і рік народження, яке покаже число вашої долі. Розглянемо детально цей розрахунок на умовному прикладі.

Припустимо, ви народилися 30 жовтня 1990 року. Напишіть свою дату народження у такому форматі: 30.10.1990.

Тепер складіть всі цифри, які ви бачите. 3+0+1+0+1+9+9+0 = 23.

Якщо у вас вийшло двозначне число, продовжуйте складати видимі цифри, поки не вийде результат від 1 до 9. У прикладі 2+3 = 5.

Освоївши методику розрахунку числа долі, можна провести ворожіння на сумісність за датою нарoдження. Для цього дізнайтеся дату нарoдження вашого обранця, особливо важливий точний рік, адже буває, що юнаки додають собі років, а дівчата молодяться. Знаючи обидві дати нарoдження, можна розрахувати сумісність пари. Знову розберемо це на прикладі. Джерело

Припустимо, та дівчина з датою народження 30.10.1990 зустріла хлопця з датою народження 19.07.1996 року. Складемо разом цифри з обох дат: 3+0+1+0+1+9+9+0+1+9+0+7+1+9+9+6=65

Читайте також: Дата народження розповість скільки шлюбів буде у вашому житті

З результату потрібно віднімати число 22, поки не вийде значення від 1 до 22. У прикладі це буде так: 65-22= 43, 43-22=11.

Сприятливими числами для серйозних стосунків є 2, 3, 5, 6, 10, 14, 17, 19, 21. Можливо, варто розлучитися з партнером, якщо у вас вийшло 9, 12, 13, 15, 16, 18 і 22. Майбутнє пар з цифрами 1, 4, 7, 8, 11,14, 22 повністю в ваших руках.

Тлумачення

1. Любов-вiйна. Партнери завжди будуть змагатися, тому що кожен хоче бути у відносинах лідером. Такій парі дуже складно знайти гармонію.

2. Ідеальна пара. Ви підходите один одному, як дві половинки одного цілого. Такі пари часто доживають до золотого весілля, зберігаючи любов і ніжність протягом багатьох років.

3. Ідеальні коханці. Ви добре підходите один одному в ліжку, і ваш союз тримається на романтику.

4. Стосунки нестійкі і можуть розпастися за впливу сторонніх. Однак можуть призвести до створення сім’ї — все у ваших руках. Прислухайтеся до свого партнера, поважайте його, шукайте більше інтересів, щоб зберегти союз.

5. Патріархат. Відносини схожі на описані в “Домострої”. Постійна ревнощі з боку чоловіка, бажання взяти під контроль. Часті скандали. Вирішуйте, воно вам треба?

6. Мезальянс. Партнери не схожі один на одного. Іноді це видно зовні — чоловік або жінка віком на кілька десятиліть. Але частіше це союз людей, у яких зовсім різні уявлення про життя. В народі про таких парах кажуть “протилежності притягуються”. Кармічна мета цієї зв’язку — взаємний розвиток двох душ, навчання іншій точці зору, придбання нового досвіду.

7. Міцна сім’я. Ці відносини будуються на взаєморозумінні та повазі. Але є небезпека втрати любові, спочатку сильне почуття з роками перетвориться у звичку, шлюб буде триматися на дітях і взагалі побут. На жаль, багато хто так і живуть.

8. Компаньйони. Такий союз тримається на загальних захоплення чоловіка і жінки. Вони можуть бути колегами, або любити подорожі, або зустрітися на зборах клубу збирають марки. Партнери підтримують один одного, і обидва прагнуть до розвитку у своєму занятті.

9. Партнери. На жаль, любов в цій парі буде недовговічне. Але спільна справа може об’єднати вас як друзів на довгі роки.

10. Індивідуальності. Цей союз не складеться до кінця. На енергетичному рівні, чоловік і жінка не зіллються в єдине ціле, кожен залишиться зі своїми цілями і завданнями. В очах світського суспільства така сім’я буде повноцінною, але багато, підсвідомо відчуваючи кармічну несумісність, продовжують шукати для себе партнера, що призводить до зрад.

11. Крихкі відносини. Ви з партнером підходите один одному і з часом можете створити сім’ю. Однак такий шлюб нестійкий до зовнішніх обставин і легко може розпастися через псування на відносини або побутових проблем. Знаючи це, будьте терпимі до свого чоловіка, вибирайте діалог замість свaрки.

12. Союз егоїстів. Обидва партнери не схильні поступатися один одному і йти на компроміс навіть у дрібницях. Як правило, ці відносини не тривають довго.

13. Необхідність жeртви. Ці пари пов’язує справжня любов, але рано чи пізно виникає момент, коли один з партнерів повинен пожертвувати чимось важливим заради збереження союзу. Наприклад, чоловік буде працювати по 12 годин в день, щоб на дітей вистачало грошей, або жінка буде змушена переїхати в місто чоловіка, залишивши батьків і друзів

14. Несприятливе число. Пара скоро розлучиться.

15. Бурхливі прuстрасті. Пару чекають запеклі сварки і примирення, як довго це триватиме — залежить від терпіння обох.Брехня. Один з партнерів щось приховує. Це можуть бути діти від попереднього шлюбу, зради, факти про своє минуле.Нещирість залишає тріщину в енергетичному полі пари, тому союз легко зруйнувати впливом ззовні. Але краще не розвивати ці відносини на самому початку.

16. Інтрижка. Один з партнерів не серйозно ставляться до іншого. Навіть якщо справа дійде до шлюбу, він незабаром розпадеться. Зате подібні пари добре сумісні в ліжку.

17. Самотність. Пари не в силах доповнити один одного, щоб стати єдиним цілим. Кожен помічає, що у відносинах чогось не вистачає, і люди незабаром розходяться.

18. Матріархат. У відносинах головна жінка, саме вона приймає всі основні рішення, і майбутнє союзу залежить від її бажання. При надмірному тиску, чоловік або стає підкаблучником, або починає вести подвійне життя, відпускаючи на свободу свою особистість за межами сімейного вогнища.

19. Рух. Партнери будуть підштовхувати один одного до розвитку, і разом досліджувати світ. Майбутнє відносин повністю в їх руках.

20. Сімейне гніздо. Ніжні і довгі стосунки. У таких шлюбах нарoджується багато дітей, а подружжя залишаються разом до старості.

21. Іспит. Пару чекає багато складнощів на етапі знайомства і притирання один до одного. Але партнери подолають всі кoнфлікти і зовнішні обставини, шлюб буде міцним і тривалим.

22. Непередбачуваність. Цю пару доля буде відчувати весь час. Якщо партнер вам насправді доріг, готуйтеся до життя як на пoроховій бочці.

You cannot copy content of this page