fbpx
Культура
Дата народження розповість скільки шлюбів буде у вашому житті

Нумерологія — найдавніша наука, у якій є відповіді на безліч запитань про наше майбутнє, минуле і сьогодення.  Джерело

Вона здатна розповісти і про те, скільки шлюбів може бути в житті людини.

Читайте також: Вони вже не модні: антитренди взуття у 2019 році

Один з головних ворогів сімейного щастя — негативні установки. Якщо під час нумерологічного розрахунку ви дізнаєтеся, що вам судилося одружитися або вийти заміж кілька разів, не варто думати, що поточні відносини обов’язково завершиться розлученням. Людина завжди може змінити свою долю в кращу сторону.

Нумерологічний розрахунок

Щоб дізнатися, скільки у вашому житті буде шлюбів, достатньо розрахувати число долі. Для цього знадобиться дата народження. Для прикладу візьмемо дату 14.07.1996.

Потрібно просто скласти всі числа разом.: 1+4+0+7+1+9+9+6=37. Складати отримані цифри потрібно до тих пір, поки не вийде число від 1 до 9. 3+7=10. Складаємо ще раз: 1+0=1. Для заданої дати нарoдження число долі дорівнює 1.

Розшифровка чисел долі

Одиниця. Якщо ваше число долі — Одиниця, то, швидше за все, у вас буде максимум 1-2 шлюби, останній з яких виявиться неймовірно успішним. У таких людей рідко буває більше двох шлюбів, тому що вони здатні знайти спільну мову з ким завгодно. У всьому Всесвіту ви навряд чи знайдете одну і другу половинку краще, ніж ті, хто нарoдився під заступництвом Одиниці.

Двійка. Люди, народжені під заступництвом цього числа, найчастіше виходять заміж або одружуються лише один раз. Розчарувавшись в сімейному житті, вони можуть так і залишитися самотніми. Однак якщо шлюб виявиться міцним, то спільне життя буде довгим і щасливим.

Трійка. Ці люди непередбачувані в плані кількості шлюбів. Вони вміють прощати і ніколи не втрачають оптимізму. Вони можуть одружуватися і виходити заміж навіть понад три рази — лише б була хоч крихта надії на те, що шлюб виявиться успішним.

Четвірка. Число 4 говорить про те, що людині складно підібрати такого партнера, який би повністю її влаштовував. На щастя, люди з числом 4 добре розуміють оточуючих і вміють йти на компроміси. У їх житті може бути багато шлюбів, один з яких точно буде успішним.

П’ятірка. Експерти радять людям з числом П’ять користуватися творчим мисленням. Річ у тому, що вони постійно сумніваються в собі, що погано відбивається на здатності знаходити щастя в любові. Як тільки люди-п’ятірки стануть впевненіше в собі, вони зможуть створити міцну сім’ю.

Шістка. Число Шість означає, що у людини може бути кілька шлюбів. Ці люди часто дають забагато свободи другій половинці. Перший шлюб нерідко виявляється невдалим.

Сімка. Люди числа 7 зазвичай укладають міцні союзи, засновані на взаємній вигоді. Зрозуміло, під словом «вигода» маються на увазі не фінанси, а психологічна складова любові. Ці люди цінують чесний обмін досвідом, емоціями, добротою. Швидше за все, у житті таких людей буде один, максимум два шлюбу.

Вісімка. Хороший і міцний союз у таких людей можливий тільки при відсутності фінансових проблем. Для них шлюб є порятунком від рутини, додаткова можливість досягти спокою і фінансового успіху. Це не означає, що вони одружуються або виходять заміж за розрахунком. Це говорить лише про те, що ці люди більше претензійні в плані вибору партнера. Швидше за все, у житті таких людей лише один шлюб.

Дев’ятка. Доля підготувала цим людям більше одного шлюбу. Дуже рідко вони правильно вибирають партнера відразу. Щоб не помилитися, краще не прагнути вийти заміж або одружуватися рано. Однією з рис характеру, які заважають в сімейному житті людям, народженим під егідою Дев’ятки, є імпульсивність.

You cannot copy content of this page