fbpx
Історії з життя
Дмитро пішов з сім’ї до мене. Але тепер я хочу, щоб він повернувся назад. Не знаю, як так вийшло, але мені абсолютно не подобаються наші нинішні стосунки

Знаєте, у мене дуже неоднозначна ситуація в житті. Справа в тому, що деякий час тому я познайомилася з одним чоловіком, у нас зав’язалися стосунки. Все було добре, крім одного – мій обранець був одружений!

Знаю, що багато хто засудить мене, але так склалися обставини. Мені було все одно, що подумають інші. Я була закохана в цього чоловіка, і просто хотіла бути поруч з ним.

Єдине, про що я думала, це те, як стати єдиною жінкою в житті мого обранця. Розумієте, мені було просто складно думати про те, що мій коханий чоловік живе з іншою. Я не хотіла ділити Дмитра ні з ким. Він повинен бути моїм і тільки моїм! Загалом, я вирішила зробити все для того, щоб він пішов з сім’ї. Це стало моєю основною метою. І я доклала всіх зусиль, щоб домогтися бажаного. Не буду вдаватися в подробиці, і розповідати, які методи я використовувала, і як “переконувала” свого Дмитра.

Скажу тільки, що, пройшовши багато, я таки домоглася свого! Дмитро пішов з сім’ї і переїхав до мене. Я більше не була “запасним варіантом”. Я стала єдиною жінкою! Розрив стосунків для нього був складним. Тоді я підтримувала його як могла. Робила все, щоб він був щасливий. Спочатку наші стосунки цілком мене влаштовували. Я намагалася бути хорошою дружиною (нехай навіть і не офіційною) і господинею. Робила все, щоб моєму чоловікові було затишно і комфортно. Можу сказати, що в той час я жила його життям. Всі мої думки і турботи крутилися навколо нього. Я була зациклена на тому, як зробити щасливим мого коханого.

Так минуло кілька місяців. І знаєте, в один момент я помітила, що мій чоловік якось змінився. Розумієте, коли ми жили окремо, він був зовсім іншим. Мій Діма був такий турботливий і уважний. Він буквально робив для мене буквально все. Я не знала відмови ні в чому. А зараз, все наше життя і стосунки переросли в суцільне обговорення побутових питань. Наші вечори стали нудними, а розмови порожніми. Я не могла зрозуміти, чому так сталося. Куди поділися колишня атмосфера і як ми прийшли до цього? Невже наші стосунки будуть тепер такими?

Знаєте, як би дивно це не звучало, але мені стало нудно з моїм коханим Дмитром! Мені стало не цікаво з ним, і все! Не знаю, як так вийшло, але мені абсолютно не подобаються наші нинішні стосунки. Раніше наші побачення нагадували мені свято, тепер же – суцільні будні. Все так буденно, що просто нудно. Не такого я очікувала, коли вирішила переманити свого чоловіка. Загалом, я вирішила розлучитися з цією людиною. Знаю, що ви можете не зрозуміти мене, але це так. Я хочу, щоб він пішов! Ось тільки як це зробити? Як повернути його назад в сім’ю? І чи можливо це провернути з найменшими душевними хвилюваннями?

Таня.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page
facebook