fbpx
Історії з життя
Донька прийшла до нас просити за свого чоловіка. Дуже вже йому попередня робота не до вподоби була і керівництво теж. От і мав він надію, що ми з чоловіком його до себе візьмемо і ставитимемось заслужено. Ну що ж? Узяли. І ставились відповідно

Ми з чоловіком люди небагаті, але добре забезпечені. Яхт і особистих літаків, вілл в Іспанії не маємо, але живемо в достатку і від зарплати до зарплати гроші не розтягуємо. У нас вже давно свій невеликий бізнес, який приносить стабільний дохід. Поки дочка не вийшла заміж, ми з чоловіком повністю її забезпечували.

Дитину ми виховали правильно, на мою думку, а це її заміжжя просто данина відчайдушній молодості і першим серйозним почуттям. Вона знала, що постійно утримувати її ми не будемо, це було давно озвучено. Вона знала, що коли вийде заміж, то свої фінансові негаразди буде вирішувати з чоловіком самостійно.

Квартиру і машину ми з чоловіком їй подарували, квартиру коли вона вступила до університету, а машину на його закінчення, всі витрати на їх утримання оплачували ми. Ну і періодично дарували їй подарунки і підкидали кишенькових грошей. Свої зароблені гроші вона витрачала на подорожі та свої задоволення. Вона знала, що поки може собі це дозволити.

Працювати вона влаштувалася без нашої допомоги, місце досить гарне, як фахівця її цінують, своєю освітою дочка займалася відповідально. У себе на роботі вона і познайомилася зі своїм чоловіком Славою. Хлопець гарненький, дуже стежить за зовнішністю, але на цьому його достоїнства закінчуються. Принаймні, для мене і чоловіка.

Я відразу подумала, що не дуже він нашу дочку і любить. Просто зробив ставку на наш добробут, побачивши квартиру і машину, а під час знайомства і наш будинок. Я не вважаю, що гроші повинні йти до грошей і наша дочка зобов’язані вийти за якогось бізнесмена. Якщо хлопець з руками і головою, то нехай хоч сантехніком працює. Слава ж був з іншого тіста.

По ньому було видно, що працювати він не любить, та й навряд чи вміє, тому що кар’єрних досягнень за ним за п’ять років роботи в фірмі не значилося. Дочка вже через рік здобула перше, зараз рухається до другого. Ми тут ні при чому, вона сама дівчинка з головою і здоровими амбіціями.

Зате Слава вмів себе красиво подати і красиво говорити, чим, мабуть, і зачепив нашу дівчинку. Жити він дуже швидко перебрався до неї, швидко зробив пропозицію і наполіг на нашому офіційному знайомстві. Після нього я намагалася поговорити з дочкою і сказати, щоб вона не поспішала з весіллям, але у неї в очах стояв рожевий туман. Я зрозуміла, що мої потуги безглузді і просто відпустила ситуацію.

Дочка з нареченим часто приїжджали до нас в гості. Ми з чоловіком своє незадоволення його візитами не виявляли, тому що це було б відразу помічено дочкою, а непорозумінь з нею не хотілося. Слава багато і часто говорив про бізнес, який він би відкрив, будь у нього гроші, розповідав, як багато робить на роботі, як його там цінують. натяки були більш ніж прозорі.

Весілля молодим зіграли, на відпочинок їх відправили. Робилося все це виключно для дочки, тому що вона була щаслива. Я вірила, що з часом у неї злетять рожеві окуляри і вона подивиться на свого чоловіка тверезим поглядом, але сама я робити нічого не збиралася.

Через якийсь час дочка прийшла до нас на розмову. Сказала, що грошей їм не вистачає, оскільки Славі підвищення не дають, тому оплачувати всі витрати, які раніше несли ми, вони не можуть, точніше можуть, але тоді грошей залишається як кіт наплакав. На той рівень життя, до якого звикла дочка, їм не вистачає. Тому у неї є прохання, щоб ми Славу влаштували до себе, ми-то точно його забувати не станемо, а він проявить себе.

Чоловік погодився, але відразу дочку попередив, що починати доведеться з низів, щоб зрозуміти всі тонкощі роботи. Всі начальники у нього починали так, для зятя виключення не буде, щоб людей не баламутити зайвий раз. Дочка нашу правоту визнала, тим більше, раніше її чоловік працював в іншій області.

А ось Слава такому повороту не зрадів, він до цього був не готовий. Швидше за все, йому бачився окремий просторий кабінет, особистий секретар і вільний графік роботи. Починати з нуля він був явно не в захваті, але і відмовлятися не став, хоча всім своїм виглядом зобразив ображену величність.

Пропрацював він місяць, отримав зарплату і пішов на тривалий лікарняний.

Два тижні він просидів на лікарняному, потім знову вийшов. У тому місяці отримав теж трохи, знову пішов на лікарняний, а потім зовсім звільнився. Його ніхто не звільняв, усе сам зробив.

Я так розумію, що у них з дочкою з самого початку його роботи у нас не склалося, а потім взагалі непорозуміння на непорозумінні почалися. Подробиці мені вона не розповідала, але як я зрозуміла, Слава себе відчув обділеним, що його взяли не начальником, а простим роботягою. Немов ми доводили, що він нам не рівня. Хоча, повторюся, такого не було, палиці в колеса йому вставляти – не наш масштаб.

Загалом, звільнився він, знайшов якусь іншу роботу, але там теж зарплата далека від меж мрій. Минуло півроку, а дочка вже про чоловіка говорить тільки з неприхованою образою і приїжджає до нас одна. Вона вважає, що це криза відносин, яку треба пережити, і все налагодиться. А я вважаю, що у неї почали відкриватися очі. Скоро їй набридне займатися самообманом і вона прийме правильне рішення щодо свого обранця.

А поки мовчимо і підтримуємо. Могли б одразу тому шлюбу завадити, але не стали. У кожного своє життя і свій життєвий досвід.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page